2017-05-18

Jak czekać, to w centrum handlowym

Galeria Jurajska stworzyła nietypową poczekalnię. Strefy wypoczynku powstaną przy toaletach.

Jak czekać, to w centrum handlowym Fot. Galeria Jurajska

Zamiast długich korytarzy, wygodne poczekalnie dla klientów. Galeria Jurajska urządziła specjalne strefy wypoczynku. Utworzono je w pustych do tej pory korytarzach. 

Pierwszy taki punkt oddano właśnie do użytku. Znaleźć w nim można wygodne, okrągłe pufy, a także podłużne sofy zamontowane we wnękach ścian. Oprócz ustawienia siedzisk, inwestycja objęła także pełną aranżację przestrzeni, zamontowanie specjalnego, podwieszanego sufitu oraz oświetlenia.

 - To swoista strefa lounge, w której można odpocząć w trakcie zakupów lub zwyczajnie poczekać na kogoś, kto właśnie korzysta z toalety. Zależy nam na tym, aby miejsce to pełniło różnorakie funkcje, dając klientom jednocześnie kolejny punkt, w którym można spędzić czas podczas wizyty w galerii – mówi Roman Bugajczyk, dyrektor Galerii Jurajskiej.

Kolejne tego typu punkty mają powstawać sukcesywnie w ciągu tego roku.  Galeria Jurajska planuje m.in. zaaranżowanie wąskich korytarzy na kształt wnętrz środków komunikacji miejskiej. W nich również znajdą się specjalne siedziska.

To kolejna inwestycja Galerii Jurajskiej w tym roku. W kwietniu Galeria Jurajska uruchomiła nowy parking rowerowy składający się z 4 stojaków i 36 miejsc postojowych dla jednośladów. Powstał on w specjalnie wydzielonej części parkingu na poziomie 0 galerii.

- Staramy się, aby zakupy w Galerii Jurajskiej były nie tylko owocne, ale także komfortowe, stąd ostatnie inwestycje w poczekalnie i parking rowerowy, ale także wcześniejsze w strefę restauracyjną, czy toalety rodzinne. Dzięki tym zmianom nasi klienci mogą robić zakupy w nowoczesnych wnętrzach galerii, korzystając przy tym z  coraz liczniejszych udogodnień – mówi Roman Bugajczyk.

Grzegorz Morawski
Grzegorz Morawski dziennikarz, PROFIT system