Reklama na portalu Lokalnabiznes.pl

Lokalnabiznes.pl jest portalem biznesowym, w którym w szybki i prosty sposób umieścisz ogłoszenia kupna lub wynajmu nieruchomości komercyjnych.

Portal Lokalnabiznes.pl to specjalistyczny portal biznesowy poświęcony tematyce nieruchomości komercyjnych. Skierowany jest do osób, które dopiero szukają dobrego lokalu na biznes oraz właścicieli nieruchomości komercyjnych, inwestorów, deweloperów i firm zarządzających obiektami handlowymi. Zawiera aktualne informacje o dostępnych na rynku inwestycjach komercyjnych oraz bogatą bazę ofert kupna, sprzedaży lub wynajmu - bez pośrednictwa biur nieruchomości.

Formy reklamy

Reklama na portalu umożliwia promocję produktów i usług związanych z kupnem/sprzedażą, wynajmem, urządzeniem i wyposażeniem lokali – zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. To poważny atut dla firm chcących szybko dotrzeć z ofertą do potencjalnych klientów.
    W Lokalnabiznes.pl możesz zdobyć klientów na dwa sposoby: samodzielnie dodając ogłoszenia lub korzystając z oferty reklamowej dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

Kontakt z działem obsługi klienta

Firmy zainteresowane reklamą i doradztwem w zakresie promocji prosimy o kontakt pod numer (22) 560 80 50-53 lub e-mail: bok@lokalnabiznes.pl. Pracownicy działu obsługi klienta przedstawią Państwu szczegóły oferty reklamowej.

Wydawca:

PROFIT system Sp. z o.o.

ul. Brązownicza 16, 01-929 Warszawa

  • Tel: (22) 560 80 20
  • Faks: (22) 560 80 21

 

Reklama

 

Redakcja