O nas

PROFIT system jest firmą konsultingową, która zajmuje się kompleksowym doradztwem we franczyzie, we współpracy agencyjnej i partnerskiej

Portal Lokalnabiznes.pl jest zarządzany przez firmę PROFIT system Sp. z o.o., wydawcę miesięcznika Własny Biznes FRANCHISING i portalu Franchising.pl. PROFIT system to międzynarodowa firma konsultingowa, która zajmuje się kompleksowym doradztwem w zakresie franczyzy. Spółka posiada swoje oddziały w Polsce, Czechach oraz na Ukrainie, Węgrzech i w Rumunii. Konsultanci PROFIT system przygotowali ponad 300 systemów franczyzowych i partnerskich funkcjonujących w Europie Środkowej.

Zastrzeżenia
Redakcja nie zwraca materiałów niezamówionych, zastrzega sobie prawo do redagowania nadesłanych tekstów i obróbki nadesłanych zdjęć, nie odpowiada za treść zamieszczonych ogłoszeń i reklam.

Informacje zawarte w bazie ofert oraz w treściach reklamowych pochodzą od ogłoszeniodawców. Redakcja nie ponosi za nie odpowiedzialności  - zastrzega sobie jednak prawo do weryfikowania listy ogłoszeń zawartych w bazie ofert. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.


Reprodukcja i przedruk wyłącznie za zgodą redakcji.

© PROFIT system Sp. z o.o. All rights reserved.
Więcej informacji o firmie PROFIT system można znaleźć na stronie profitsystem.pl.


 

Wydawca:

PROFIT system Sp. z o.o.

ul. Brązownicza 16, 01-929 Warszawa

  • Tel: (22) 560 80 20
  • Faks: (22) 560 80 21

 

Reklama

 

Redakcja