Polityka prywatności

1. Wydawcą portalu Lokalnabiznes.pl jest PROFIT system Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Brązowniczej 16, 01-929 Warszawa, tel. centrala +48 (22) 560 80 20, zwana dalej "PROFIT system".

2. PROFIT system udostępnia czytelnikom portalu również usługi wymagające rejestracji konta użytkownika, w tym możliwość dodania ogłoszenia, newsletter i forum dyskusyjne.

3. Rejestracja konta użytkownika w portalu PROFIT system jest bezpłatna. Dane wymagane do rejestracji konta użytkownika to aktywny adres e-mail i/lub login użytkownika oraz indywidualne hasło użytkownika.

4. PROFIT system nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych pod tekstami oraz za treść wpisów użytkowników na forum dyskusyjnym.

5. PROFIT system zastrzega sobie prawo moderowania oraz redagowania treści komentarzy i wpisów.

6. PROFIT system zastrzega sobie prawo do usuwania treści niezgodnych z prawem, wulgarnych i innych naruszających podstawowe zasady współżycia społecznego i/lub niezgodnych z regulaminem danej usługi.

7. PROFIT system zachowuje prawo do uniemożliwienia użytkownikowi dalszego korzystania z konta w dowolnym momencie i bez uprzedniego kontaktu z użytkownikiem, w szczególności ze względów technicznych lub na skutek naruszenia przez użytkownika podstawowych zasad współżycia społecznego i/lub niezgodnych z regulaminem danej usługi. Każdy użytkownik ma możliwość raportowania do PROFIT system komentarzy i wpisów niezgodnych z powyższymi zasadami.

8. PROFIT system zastrzega sobie prawo do publikacji treści reklamowych w portalu, newsletterach, alertach, na forum i w mailingach rozsyłanych do użytkowników.

9. Dane użytkowników zebrane podczas rejestracji nie są udostępniane przez PROFIT system osobom trzecim. PROFIT system zastrzega jednak, że w przypadku podejrzenia popełnienia przestępstwa przez danego użytkownika może udostępnić wspomniane dane dotyczące jego osoby odpowiednim organom państwowym w sytuacji, gdy przedstawią one odpowiedni nakaz sądowy.

10. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami) PROFIT system zapewnia użytkownikom portalu możliwość wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Dodatkowo, na wniosek użytkownika dane te mogą zostać w każdej chwili usunięte z bazy PROFIT system. Użytkownik może również w dowolnej chwili zamówić subskrypcję lub zrezygnować z subskrypcji newslettera, alertów i/lub innych usług wymagających rejestracji.

11. Powyższa Polityka Prywatności wchodzi w życie w dniu jej opublikowania na dedykowanej podstronie portalu PROFIT system i obowiązuje do odwołania lub zmiany.

12. Brak akceptacji Polityki Prywatności i/lub regulaminu danej usługi oznacza brak możliwości pełnego korzystania z konta użytkownika w portalu PROFIT system.

Wydawca:

PROFIT system Sp. z o.o.

ul. Brązownicza 16, 01-929 Warszawa

  • Tel: (22) 560 80 20
  • Faks: (22) 560 80 21

 

Reklama

 

Redakcja