2015-03-26

Telepizza oferuje gotowe pizzerie

Telepizza, międzynarodowa sieć pizzerii poszukuje przedsiębiorców, zainteresowanych poprowadzeniem w pełni wyposażonych pizzerii. Oferta obejmuje Kraków, Sopot, Ostrołękę i Warszawę.

Telepizza oferuje gotowe pizzerie fot. Telepizza

Do dyspozycji nowego właściciela pizzerii będą m.in. piece, chłodnia, sprzęt komputerowy oraz pełny zestaw restauracyjny. Pizzeria mieści się w Ostrołęce. Lokal zlokalizowany jest w centrum, obok galerii handlowej. Powierzchnia pizzerii wynosi 120 m2. Ze względu na długoletnią działalność lokal znany jest w okolicy i ma stałych klientów.

Lokal w Sopocie położony jest przy ul. Niepodległości 702. To główna przelotowa arteria miasta w kierunku Gdańska. W pobliżu lokalu znajduje się dworzec kolejowy oraz główne atrakcje Sopotu, czyli molo i aleja Monte Cassino, co czyni tę lokalizację bardzo atrakcyjną. Nieopodal mieści się również strefa uzdrowiskowa.  Lokal jest w pełni wyposażony a wszystkie urządzenia są sprawne i gotowe do ciągłego użytku. Jego powierzchnia to ok.

Pizzeria w Krakowie mieści się w dzielnicy Krowodrza, blisko centrum miasta. Jej powierzchnia wynosi 140 m2

W Warszawie sieć odstąpi dwa lokale o powierzchni 120 m2 i 90 m2

Działalność pod szyldem Telepizzy to bezpieczny i sprawdzony biznes oparty na wiedzy oraz ponad dwudziestoletnim doświadczeniu firmy. Nasi franczyzobiorcy otrzymują wsparcie w postaci szkoleń z zakresu zarządzania biznesem, obsługi klienta i marketingu. Pomagamy w sprawach administracyjnych, personalnych i prawnych. Sprawnie działający logistyczny system dostaw zaopatruje placówki licencyjne w produkty najwyższej jakości po korzystnych cenach.


Kontakt:

Jacek Krajewski,

tel. 504 145 606,

mail. Jacek.Krajewski@telepizza.pl

 

artykuł reklamowy