2017-03-21

Wygodniej w Reducie

Atrium Reduta inwestuje w kolejne udogodnienia dla klientów – m.in. plac zabaw dla najmłodszych, pokój dla matki z dzieckiem, zmodernizowany parking.

Wygodniej w Reducie Fot. Atrium Reduta

Zgodnie z przyjętą strategią Atrium Poland koncentruje się na wzmocnieniu pozycji na warszawskim rynku, poddając modernizacji kolejne obiekty, m.in. Centrum Handlowe Atrium Reduta. W ostatnim czasie dla wygody klientów przygotowano m.in. plac zabaw dla dzieci (na poziomie +1). Został on wyposażony w zabawki pokryte specjalną pianką, spełniającą wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Podczas aranżacji przestrzeni dla dzieci zwrócono uwagę nie tylko na funkcję rozrywkową placu zabaw, ale również zastosowano rozwiązania, które rozwijają i pobudzają kreatywność maluchów. Zabawki są wyselekcjonowane w taki sposób, by stymulować rozwój umysłowy i manualny.

Dla rodzin z najmniejszymi dziećmi Atrium Reduta oddało do dyspozycji specjalny pokój, z którego można korzystać np. w razie potrzeby nakarmienia czy przebrania malucha.
Ważną dla rodziców sprawą jest też możliwość pobrania specjalnych opasek bezpieczeństwa – zakłada się je dziecku, wcześniej wpisując swój numer telefonu. Opaski można dostać w Infopunkcie, który jest zlokalizowany od strony al. Jerozolimskich. Klienci Atrium Reduta mogą tutaj również zamówić taksówkę, wypożyczyć wózek inwalidzki czy wyrobić kartę lojalnościową Reduta Friends, uprawniającą do wielu zniżek w sklepach centrum.

W ostatnim czasie modernizacji został poddany także parking podziemny w obiektu. Prace objęły generalny remont nawierzchni, wymianę sufitu oraz stworzenie dodatkowych miejsc uprzywilejowanych dla rodzin, kobiet w ciąży i osób niepełnosprawnych. Wprowadzono także nowe oznakowania oraz identyfikację wizualną, co sprawia, że poruszanie się po parkingu jest proste i intuicyjne. Teren jest również stale monitorowany.
Stale poszerza się tez oferta Atrium Reduta. Od  niedawna na poziomie +1 działa kawiarnia sieci  Starbucks. Jesienią minionego roku galeria podpisała też umowę z Cinema 3D, na otwarcie sześciosalowego kina o łącznej powierzchni 2,6 tys. m2. Otwarcie zaplanowano na połowę 2018 roku.
Obecnie w Atrium Reduta znajduje się blisko 140 sklepów i punktów usługowych.

Monika Wojniak-Żyłowska
Monika Wojniak-Żyłowska dziennikarz, PROFIT system