2017-03-09

Nowi najemcy w Dekadzie

Dekada Sieradz poszerza swoją ofertę - tylko w marcu o trzy nowe marki.

Nowi najemcy w Dekadzie Fot. Dekada Sieradz

Dwa nowe sklepy pojawiły się w Dekadzie Sieradz 8 marca. Swoją pierwszą drogerię w regionie otworzyła tu sieć Hebe, która oferuje m.in. kosmetyki do makijażu, pielęgnacji, wody toaletowe i perfumy oraz dermokosmetyki o specjalistycznym działaniu. Lokal Hebe zajmuje powierzchnię 330 m2.
Tego samego dnia powiększył się także sektor modowy w obiekcie. Swój salon otworzyła w Dekadzie Vistula,  polska marka produkująca klasyczne męskie ubrania. Oferuje kilka kolekcji, m.in. „Vistula” i „Lantier”, skierowane do mężczyzn stosujących się do zasad formalnego dress code oraz „Vistula Red” dla panów podążających za najnowszymi trendami w modzie. Sieradzki salon ma wielkość 105 m2.
Kolejna nowa marka zagości w Dekadzie Sieradz 17 marca – będzie to Pepco, które otworzy sklep o powierzchni blisko 500 m2. Popularny dyskont oferuje szeroki wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej oraz artykuły przemysłowe, przydatne w gospodarstwie domowym.
Za wynajem powierzchni handlowej w Dekadzie Sieradz odpowiada BOIG Property Consulting.

- Dekada Sieradz to jedna z największych w regionie galerii handlowych. Zależy nam na tym, żeby jej tenant mix spełniał oczekiwania mieszkańców miasta i okolic oraz żeby gromadził popularne marki, oferujące zróżnicowany i bogaty asortyment. Dopasowanie do potrzeb lokalnej społeczności jest gwarantem wysokiej odwiedzalności obiektu i wzrostu obrotów najemców - mówi Radosław Gadomski, Commercial Director, BOIG Property Consulting.

Dekada Sieradz jest jednym z najważniejszych obiektów w portfolio spółki Dekada SA, polskiego dewelopera i inwestora. To największa galeria w regionie, o powierzchni całkowitej przekraczającej 12 tys. m2. Atutem obiektu jest lokalizacja w centrum miasta, w pobliżu dworca autobusowego. Tenant mix Dekady Sieradz jest dopasowany do rynku lokalnego. Obecnie ofertę obiektu tworzy ponad 30 znanych międzynarodowych i polskich marek.
Dziesięć obiektów sieci pod wspólną nazwą Dekada działa już w Brodnicy, Grójcu, Krakowie, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach, Żyrardowie i Malborku. Planowane są także inwestycje w Ciechanowie, Nysie oraz - razem z PKP - centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim. Docelowo sieć Dekada ma obejmować co najmniej 20 obiektów w całej Polsce.

Monika Wojniak-Żyłowska
Monika Wojniak-Żyłowska dziennikarz, PROFITsystem