2017-02-22

Lokal zaufany

Wnętrza placówek Domu Finansowego QS mają zapewnić klientowi komfort. W końcu to w nich będzie on podejmował ważne decyzje dotyczące swojego portfela.

Lokal zaufany

W biurach Domu Finansowego QS klienci mogą zaciągnąć kredyt, ale też kupić ubezpieczenie. Jak twierdzą franczyzodawcy marki, nazwa firmy zobowiązuje – w placówkach klienci mają zaznać komfortu, który ułatwi podejmowanie decyzji finansowych.

Chcemy, żeby klienci widząc biuro wiedzieli, że mogą u nas poczuć się bezpiecznie, że mogą nam zaufać. Ważnym elementem wystroju jest strefa oczekiwania, w której klienci w komfortowych warunkach mogą przygotować się do rozmowy z doradcą. Nie jesteśmy urzędem, więc w wystroju naszych placówek franczyzowych stawiamy na przyjazny klimat, który ma sprzyjać szczerej rozmowie. Dzięki niej możliwe jest dobranie idealnej oferty dla konkretnego klienta – mówi Bartosz Kuczewski, członek zarządu i dyrektor sprzedaży Domu Finansowego QS.

Przewidywana kwota inwestycji we franczyzę DFQS wynosi 10 tys. zł. W całości przeznaczona jest na odpowiednie oznakowanie placówki – zarówno zewnętrzne, jak i na stworzenie przyjaznego klientom wyglądu biura i zakup niezbędnego wyposażenia – mebli, komputerów, drukarek, itp.

Warto podkreślić, że to jedyna kwota inwestycji, jakiej wymagamy. W czasie współpracy nie pobieramy żadnych innych opłat franczyzowych, ani miesięcznych. Nowi franczyzobiorcy mogą liczyć na pełen zwrot zainwestowanej kwoty już po około trzech miesiącach od rozpoczęcia współpracy. Partnerzy z doświadczeniem w sprzedaży produktów finansowych z pewnością swoim zaangażowaniem skrócą ten czas – mówi Bartosz Kuczewski.

Dom Finansowy QS rozwija sieć franczyzową od września 2016 roku. Dziś pod jego szyldem działa 30 placówek i liczy, że dotychczasowe tempo rozwoju da się utrzymać.

Do końca roku 2017 chcemy mieć w swojej sieci 150 punktów franczyzowych – zapowiada franczyzodawca.

Grzegorz Morawski
Grzegorz Morawski dziennikarz, PROFIT system