2017-02-20

NEONET otwiera nowy salon w Lubaniu

23 lutego w Lubaniu zostanie otwarty nowy salon NEONET. Będzie on urządzony według innowacyjnego projektu.

NEONET otwiera nowy salon w Lubaniu fot. Neonet

Nowy salon będzie znajdować się w centrum handlowym Inbag przy placu Szarych Szeregów 1. NEONET w Lubaniu będzie oferował bogaty asortyment markowych sprzętów gospodarstwa domowego, RTV i elektroniki użytkowej, począwszy od lodówek, kuchenek, pralek, telewizorów, odkurzaczy, po smartfony, laptopy, nawigacje. 

Centrum handlowe Inbag to nowoczesne, dwupoziomowe centrum handlowe usytuowane w pobliżu dworca autobusowego, a więc w lokalizacji dogodnej nie tylko dla mieszkańców Lubania, ale również jego okolic. Dodatkowe zalety tego miejsca to sąsiedztwo innych sklepów oraz duży parking – mówi Marek Staliś, regionalny kierownik sprzedaży w NEONET. – Mamy jeszcze jeden atut – to duża powierzchnia ekspozycyjna, aż 350 m2, na których klienci będą mieli do dyspozycji sprzęt AGD, RTV, IT, GSM, FOTO, NAVI i wszelkie akcesoria z tym związane. Warto również wspomnieć, że nasz salon będzie pierwszym punktem NEONET w Polsce z nowym wystrojem wnętrza – dodaje.

W dniu otwarcia pierwszych 30 osób otrzyma bony o wartości 100 zł, następnych 70 odwiedzających otrzyma bony o wartości 50 zł. Wszyscy klienci będą mogli wziąć udział w licytacji paragonów – co godzinę będzie można wygrać cenne nagrody, m.in.: telewizory, smartwatche, kamery sportowe, głośniki, grille elektryczne, ekspresy ciśnieniowe czy suszarki.

Nowy salon w Lubaniu będzie otwarty 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-20:00 oraz w niedziele w godzinach 10.00-17:00.

Anna Smolińska
Anna Smolińska dziennikarz