2017-01-23

Słodki najemca

Przedstawiciele Dunkin’ Donuts podpisali umowę najmu 90-metrowego lokalu w Galerii Młociny.

Słodki najemca wizualizacja Galerii Młociny

Powstająca Galeria Młociny to nie tylko centrum handlowe. Będzie to przede wszystkim przyjazne miejsce spotkań zachęcające do spędzania wolnego czasu. Z tą myślą intensywnie rozwijamy ofertę kulinarną. Obecność lokalu Dunkin’ Donuts oznacza wzbogacenie jej o kolejną markę popularną wśród polskich konsumentów – powiedział Michał Masztakowski, dyrektor ds. rozwoju i wynajmu Master Management Group.

Dunkin’ Donuts to amerykańska sieć kawiarni serwujących donuty – klasyczne amerykańskie przysmaki. Oprócz pączków z dziurką w lokalach można zjeść śniadanie w postaci gorących, przygotowywanych na miejscu bajgli oraz kanapek, a także wypić kawę.

Franczyzobiorcą Dunkin’ Donuts w Polsce jest Varsovia Food Company Sp. z o. o., która obecnie posiada łącznie siedem lokali w Warszawie i w Łodzi, a wciągu najbliższych sześciu lat planuje otworzyć kolejnych 37. Pierwsza kawiarnia otwarta została ponad rok temu..

Galeria Młociny ma już podpisane umowy najmu na ponad połowę powierzchni handlowej. Docelowo na 70 tys. m2 powierzchni najmu będzie około 220 lokali handlowych i usługowych, w których klienci znajdą popularne marki. Ofertę modową tworzą m.in. Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, H&M, C&A i VAN GRAAF. Biżuterię i dodatki będzie można kupić w sklepach Apart, Bijou Brigitte, YES, Swatch, Briju i Zibi, a wnętrze wyposażyć w Zara Home i Mensa Home. W Galerii Młociny pojawi się również perfumeria Sephora oraz 9-ekranowe kino CINEMA3D. Aktywni mieszkańcy północnej Warszawy będą mogli zadbać o formę w Calypso Fitness Club oraz zaopatrzyć się w sprzęt sportowy i odpowiednią odzież w GO Sport i Martes Sport. Oferta Galerii Młociny uwzględnia również potrzeby dzieci – dla nich powstanie sklep SMYK. Galeria Młociny zaoferuje swoim klientom także koncept food courtu o nowoczesnej stylistyce, z dużą ilością naturalnego światła wypełniającego wnętrze i wyjściem na zielony dach. Dotychczas umowy najmu podpisały restauracje KFC, Pizza Hut Express, Burger King, Express Kuchnia Marché, Lifemotiv, Olimp, Subway, ZenThai, Sevi Kebab, Compañeros i Saladki.

Anna Smolińska
Anna Smolińska dziennikarz