2016-12-23

Z ulicy do galerii

Neonet porzucił okolice obwodnicy Sandomierza na rzecz lokalizacji w ścisłym centrum miasta. Nowy sklep marki mieści się teraz w nowo otwartej Galerii Królewskiej.

Z ulicy do galerii fot. Galeria Królewska

Neonet, sieć sklepów z asortymentem AGD, RTV, IT, GSM realizuje strategię rozwoju, przenosząc salony w miejsca atrakcyjniejsze sprzedażowo. Także teraz, w Sandomierzu, przywitała swoich klientów w całkiem nowej lokalizacji, w centrum miasta.

Nowy salon Neonet znajduje się w Galerii Królewskiej, co czyni go znacznie dostępniejszym niż w przypadku starej lokalizacji w sąsiedztwie obwodnicy. Jego zalety to duży, wygodny parking, oraz nowoczesna, otwarta ekspozycja, dzięki której klienci mogą obejrzeć dokładnie każdy interesujący ich produkt: od telewizorów, laptopów, telefonów, po duże AGD i sprzęty do zabudowy – informuje Sebastian Dzierżak, regionalny kierownik sprzedaży w Neonet. 

To kolejna grudniowa inwestycja Neonet po otwarciu sklepu w Pleszewie. Spółka otwiera kilkadziesiąt sklepów rocznie. Jej przedstawiciele zapowiadają, że w 2017 roku nie zwalniają tempa.

Anna Smolińska
Anna Smolińska dziennikarz