2016-12-16

Gemini Park z większą ofertą

Gemini Park Bielsko Biała ma nowych najemców z branży odzieżowej i wyposażenia wnętrz.

Gemini Park z większą ofertą Fot. Gemini Park Bielsko-Biała

Ofertę bielskiego Gemini Park wzbogacił salon marki KiK, europejskiej sieci dyskontów tekstylnych. Jej oferta koncentruje się na odzieży dla całej rodziny oraz na artykułach non-food takich jak: tekstylia domowe, akcesoria, zabawki i artykuły piśmiennicze. Sklep zajął lokal o powierzchni blisko 600 m2.
Pierwszych klientów w bielskim Gemini Park powitał też Komfort, marka oferująca asortyment paneli, drewnianych podłóg, wykładzin i dywanów. Salon liczący 750 m2 powierzchni znajduje się na parterze centrum handlowego. 

Do grona najemców oferujących asortyment wyposażenia wnętrz dołączyła także marka NewTheTime, produkująca zegary ścienne, które klienci mogą sami zaprojektować. Firma zajmuje salon o powierzchni 30 m2. Branża wyposażenia wnętrz ma teraz mocną reprezentację w bielskiej galerii. Klienci mogą korzystać z oferty m.in. Home&You, BK Meble, Elen Meble, IRM (mebli technorattanowe) czy New Concept/Magniflex, który oferuje materace i łóżka. Poza nowymi najemcami, niektórzy już obecni w centrum zdecydowali się na powiększenie swoich salonów. Ponad dwukrotnie większą powierzchnię (65 m2) zajął np. Play.

Centrum handlowo-rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całe Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji. Powierzchnia obiektu sięga obecnie 40 tys. m2, na których mieści się 120 lokali handlowo-usługowych. Po przeprowadzonych ostatnio zmianach Gemini Park jest pierwszym obiektem handlowym w regionie, w pełni dostosowanym do potrzeb rodzin z dziećmi.

Monika Wojniak-Żyłowska
Monika Wojniak-Żyłowska dziennikarz, PROFITsystem