2016-11-29

Nowi najemcy w Domotece

Warszawskie centrum wyposażenia wnętrz Domoteka, należące do IKEA Centres, pozyskało sześciu nowych najemców.

Nowi najemcy w Domotece fot. Domoteka

Znalazły się wśród nich cztery rodzime marki – Acero Polska, Potrzuski, DOMO-SYSTEM i SENPO oraz duńska Sofacompany i niemiecka Nolte.

Chcemy zapewnić naszym klientom jak najlepszą i najbardziej inspirującą ofertę, dlatego nasze wysiłki zmierzają w kierunku przyciągania nowych, atrakcyjnych marek z segmentu home & living mówi Olivia Skrzyńska, Shopping Centre Manager, Domoteka, Park Handlowy Targówek i Park Handlowy Janki.  

Firma Acero Polska otworzyła w Domotece swój pierwszy salon o powierzchni 47 m2. Producent i dystrybutor szafek, komód, stołów, krzeseł i łóżek wykonanych ze stali nierdzewnej dotychczas prowadził sprzedaż wyłącznie internetową. Acero realizuje również indywidualne zamówienia i współpracuje z biurami projektowymi.

Potrzuski to pracownia stolarska, oferująca robione na zamówienie drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz eleganckie drewniane meble.  Pracownia zagospodarowała lokal o pow. 62 m2.

Nowy salon (pow. 58 m2) postanowił otworzyć również producent osłon okiennych DOMO-SYSTEM. W ofercie firmy znalazły się m.in.: rolety dzień-noc, rolety rzymskie, żaluzje drewniane, plisy, verticale, moskitiery, rolety zewnętrzne, refleksole, markizy i pergole.

W salonie (pow. 92 m2) SENPO klienci Domoteki mogą kupić łóżka robione na wymiar oraz materace, szafki nocne oraz pościel.

Wśród nowych najemców znalazł się również duński sklep internetowy Sofacompany, oferującyskandynawskie meble wypoczynkowe tworzone przez własnych projektantów i posiadający własną linię produkcyjną. Salon w Domotece o powierzchni 346 m2 to drugi showroom firmy w Polsce.

Nolte to jeden z niemieckich producentów wyposażenia kuchennego. Firma oferuje swoim klientom meble kuchenne wykonywane na zamówienie, dopasowane do pomieszczenia, a przede wszystkim do potrzeb użytkownika. W Domotece zajmie lokal o powierzchni 74 m2.

Anna Smolińska
Anna Smolińska dziennikarz