2016-11-26

Zmieniony food court w Aura Centrum

W Aura Centrum w Olsztynie otwarto nową strefę restauracyjną.

Zmieniony food court w Aura Centrum fot. Aura Centrum

Pod wspólną nazwą „Strefa Smaku” zadebiutowały cztery punkty gastronomiczne.. Oferta gastronomiczna Aury Centrum poszerzyła się o: restaurację Olimp serwującą dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej (70 m2), restaurację Asia Hung z bogatą ofertą dań azjatyckich (60 m2), punkt ze świeżo wyciskanymi sokami z owoców i warzyw Na Zdrowie! Fresh i wywodzącą się z Bydgoszczy rodzinną Cukiernię Sowa (70 m2). Już wkrótce do oferty dołączy lodziarnia Grycan (60 m2).

Poszerzenie oferty gastronomicznej to końcowy etap wdrażanego planu rewitalizacji Aury Centrum, realizowanego przez firmę Balmain Asset Management, odpowiedzialną za komercjalizację obiektu. Nowy food court dopełnia ofertę rozrywkową obiektu, tworzoną dotąd przez kino sieci Helios oraz kawiarnie i restauracje znajdujące się na pozostałych piętrach.

 Nowoczesna strefa gastronomiczna w Aura Centrum to format zaprojektowany tak, by wnosił nową jakość w kulinarny krajobraz Olsztyna. Zależało nam szczególnie na poszerzeniu grupy naszych klientów o osoby, które chętnie zjedzą u nas biznesowy lunch lub wybiorą się na niedzielny obiad z rodziną i przyjaciółmi. Jestem przekonana, że nowi najemcy i kuchnia, którą oferują, zostaną pozytywnie przyjęci przez naszych klientów – mówi Katarzyna Tondel-Jędrzejczak, senior asset manager, Balmain Asset Management.

Anna Smolińska dziennikarz