2016-11-19

Komfort w Bielsku-Białej

Do grona najemców centrum handlowego Gemini Park w Bielsku-Białej dołączy wkrótce marka Komfort.

Komfort w Bielsku-Białej fot. Komfort

Otwarcie nowego sklepu zaplanowano na połowę grudnia b.r. Salon liczący 750 mkw. powierzchni będzie znajdował się na parterze centrum handlowego. Poszerzy ofertę bielskiego Gemini Park w zakresie aranżacji wnętrz.

Od ponad dwóch dekad Komfort proponuje klientom wykładziny, dywany, panele laminowane, drewniane podłogi oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg. Obecnie na terenie całej Polski sieć posiada ponad 100 sklepów - część własnych, część prowadzonych w systemie franczyzowym. W najbliższych latach chce otworzyć kolejnych 20 salonów.

Nowa lokalizacja sklepu Komfort w Gemini Park Bielsko-Biała to dla naszej sieci kolejne wyzwanie i szansa na ogromny potencjał sprzedażowy. Przy wyborze miejsca nie bez znaczenia była znakomita lokalizacja oraz dobre rozwiązania komunikacyjne w Centrum Handlowym. Jesteśmy pewni, że dzięki ciekawej ofercie nasz najnowszy salon pozyska grono nowych, stałych klientów – komentuje Ewa Szydlaczek, menedżer ds. marketingu handlowego Komfort. – Komfort to sklep z najlepszą ofertą podłóg, z cenami dostosowanymi do każdego portfela. Szeroki asortyment paneli, drewnianych podłóg, wykładzin i dywanów zapewni wybór najbardziej wymagającym Klientom. Wystrój sklepu będzie dostosowany do najnowszych trendów ekspozycyjnych. Jasne i czytelne komunikaty zapewnią komfort zakupów, a nasza doświadczona załoga doradzi najlepsze rozwiązania do każdego wnętrza – dodaje.

Sklep w bielskim Gemini Park będzie własnym salonem brandu. Dopełni propozycję centrum handlowego w zakresie aranżacji wnętrz, która dotychczas skupiała się głównie na meblach oraz dodatkach. Komfort poszerzy grono najemców tj., BK Meble, Elen Meble, Home&You, IRM z bogatą ofertą mebli technorattanowych we włoskiej stylistyce czy New Concept/Magniflex oferujący szeroki wybór materacy i łóżek.

– Nowo podpisana umowa z marką Komfort to kolejna zmiana w naszym obiekcie. W minionym kwartale pierwszych klientów powitał ekologiczny park rozrywki „Eko-Park – w DECHE!”, do grona naszych najemców dołączył producent kosmetyków naturalnych Yves Rocher, sklep z odzieżą patriotyczną Street Shop, restauracja Salad Fantasy czy największy w Bielsku-Białej oddział bankowy PKO BP. W ostatnim czasie lokalizację zmienił natomiast salon Hebe. Cieszymy się, że najemcy doceniają potencjał naszego centrum, czego dowodem jest stale powiększająca się oferta – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Bielsko Biała.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy trzema najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całe Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji. Ponad dwa lata temu w Gemini Park Bielsko-Biała zakończyła się rozbudowa. Dzięki niej powierzchnia obiektu sięga obecnie 40 tys. mkw. GLA, na których swoje miejsce znalazło 120 lokali handlowo-usługowych. Po przeprowadzonych zmianach Gemini Park w Bielsku-Białej jest pierwszym obiektem handlowym w regionie, w pełni dostosowanym do potrzeb całych rodzin z dziećmi. W związku z rozbudową i nowymi możliwościami obiektu, pojawiło się w nim kilkudziesięciu nowych najemców, a wielu z nich otworzyło swoje salony po raz pierwszy w tym regionie lub nawet w Polsce.

Anna Smolińska
Anna Smolińska dziennikarz