2016-11-21

Nowi najemcy w Galerii Jurajskiej

W Galerii Jurajskiej trwa sezon nowych otwarć.

Nowi najemcy w Galerii Jurajskiej fot. Galeria Jurajska

Jesień w Galerii Jurajskiej przynosi kolejne otwarcia. Oferta największego centrum handlowego w Częstochowie poszerzyła się właśnie o trzy nowe salony. Do grona najemców dołączył salon z bielizną osobistą Gee One oraz sklep papierniczy "Kredka", a także salon fryzjerski Ciach Ciach.

-W Galerii Jurajskiej kontynuujemy bardzo intensywny sezon nowych otwarć. Dzięki tym działaniom po raz kolejny uda nam się wzbogacić zarówno ofertę modową, jak również ofertę skierowaną do dzieci, młodzieży i rodziców. To dwa segmenty, które w ostatnich miesiącach najintensywniej rozwijamy w naszej galerii - mówi Roman Bugajczyk, dyrektor Galerii Jurajskiej.

Gee One to polska marka specjalizująca się w produkcji bielizny osobistej. W ofercie nowego sklepu można znaleźć bieliznę męską, damską, dziecięcą, a także bieliznę w dużych rozmiarach. W Gee One dostępna jest także specjalna bielizna dla kobiet w ciąży i karmiących mam. Nowy salon marki w Galerii Jurajskiej ma 108,78 m2.

Natomiast z myślą o uczniach, zarówno tych najmłodszych, jak również licealistach i studentach w Galerii Jurajskiej powstał salon Kredka. W asortymencie sklepu można znaleźć artykuły papiernicze, tornistry, plecaki, piórniki, długopisy, pióra, akcesoria i maskotki. Sklep świadczy także usługi punktu ksero. Najemca zajmuje powierzchnię 23,19 m2.

Z początkiem listopada w galerii otworzył się natomiast salon fryzjerski dla dzieci Ciach Ciach. Wnętrze salonu zostało przystosowane do potrzeb najmłodszych klientów. Ciach Ciach oferuje usługi zarówno dla dzieci, jak również dla dorosłych. W ofercie znajdują się także specjalne pakiety rodzinne.

Późna jesień i zima przyniosą także kolejne otwarcia. W Galerii Jurajskiej trwają już prace nad nowym salonem marki odzieżowej Carry, natomiast w grudniu do grona najemców dołączy Studio Fitnessu Calyppso, jedna z największych sieci fitness w Polsce. Prace remontowe prowadzi natomiast salon Triumph, z kolei Monetti powiększa swój lokal. W styczniu natomiast w planach jest rozbudowa salonu Deichmann.

Anna Smolińska dziennikarz