2016-08-22

Na piwo do galerii

Pub w centrum handlowym? Wiele sieciowych piwiarni uważa, że galerie to świetne miejsce, by skosztować złocistego napoju. Wśród nich jest Bierhalle.

Na piwo do galerii Fot. Focus Mall

Sieć piwiarni Bierhalle uruchomi jeden ze swoich lokali w bydgoskiej galerii Focus Mall. Obiekt zlokalizowany jest na terenach byłych zakładów przetwórstwa mięsnego z przełomu XIX i XX w. Dawne budynki administracyjne są utrzymane w nurcie historyzmu

Unikatowy koncept naszej sieci wymaga równie ciekawych i niestandardowych wnętrz. Takie właśnie znaleźliśmy w zabytkowej części  Focus Mall. Uznaliśmy, że to doskonała lokalizacja, która zainauguruje naszą obecność na bydgoskim rynku restauracyjnym. Zabytkowe, postfabryczne pomieszczenia stanowić będą doskonale wpasowującą się w nasze oczekiwania bazę do aranżacji wnętrza. Poza oryginalną warstwą architektoniczną, istotne jest również doskonałe położenie lokalu w ścisłym centrum miasta. Liczymy na to, że dzięki sąsiedztwu galerii handlowej i współpracy z nią, restauracja Bierhalle będzie nie tylko ciekawym miejscem odpoczynku i relaksu dla klientów Focus Mall, ale przyciągnie też zupełnie nową grupę osób, poszukujących oryginalnego i gwarantującego doskonałe wrażenia smakowe miejsca na spotkania czy uroczystości – komentuje Jerzy Becz, prezes zarządu QLT Restaurant & Bar, operatora sieci.

Restauracja Bierhalle liczyć będzie ponad 1,2 tys. m2, na których powstanie ponad 350 miejsc siedzących oraz oddzielna sala na 150-200 osób, przygotowana do organizacji imprez okolicznościowych. W jej wnętrzach odbywać się również będą  cykliczne koncerty, promujące młode talenty i prezentujące ciekawych wykonawców.

W sieci Bierhalle działa 11 lokali, a trzy kolejne są w trakcie przygotowania.

Grzegorz Morawski
Grzegorz Morawski dziennikarz, PROFIT system