2016-08-15

Więcej mody w Centrum Galardia

W starachowickiej galerii został otwarty nowy, większy lokal marki Pepco. Wkrótce oferta modowa powiększy się również o sklep odzieżowy Szachownica.

Więcej mody w Centrum Galardia Centrum Galardia

Centrum Galardia wciąż rozbudowuje swoją ofertę. Niebawem do grona najemców Galardii dołączy salon sieci odzieżowej Szachownica. Będzie to drugi, po kieleckim, butik tej marki w województwie świętokrzyskim. Nowy sklep zajmie powierzchnię 450 m².

Wkładamy wiele wysiłku, aby oferta handlowa naszego centrum w pełni odpowiadała na potrzeby i oczekiwania mieszkańców Starachowic, a pojawiające się u nas marki były interesujące i oryginalne. Sieć Szachownica, przystępna cenowo marka z odzieżą dla kobiet, mężczyzn i dzieci, doskonale wpisuje się w tę strategię – mówi Aleksandra Kruk, Shopping Centre Manager Centrum Galardia. – Zapewniamy jednak, że nie spoczniemy na laurach i jeszcze nie raz pozytywnie zaskoczymy mieszkańców naszego miasta.

Do grona marek lubianych przez klientów Galardii zaliczyć też można dyskont odzieżowo-przemysłowy Pepco, który niedawno został otwarty po jego rozbudowie. Powierzchnia sklepu zwiększyła się do blisko 450 m², co z pewnością pozwoli lepiej wyeksponować jego asortyment.

Centrum Galardia to jeden z najnowszych obiektów handlowych w województwie świętokrzyskim. Jego otwarcie pod koniec 2014 r. wzmocniło ofertę handlową Starachowic.

Anna Smolińska dziennikarz