2016-08-08

Wszystko dla klienta

Jak najszerszy wybór branż zarówno handlowych, jak i usługowych – to zasada, przyświecająca wszystkim galeriom handlowym.

Wszystko dla klienta Fot. Gemini Holding

Tej reguły trzyma się również inwestor powstającego właśnie centrum handlowego Gemini Park Tychy.

- Starannie dobieramy nasz mix najemców w taki sposób, aby trafić w wymagania tyskich klientów. W Gemini Park Tychy pojawią się zarówno duże, znane brandy jak i lokalni przedsiębiorcy, na których zależy nam równie mocno. Planujemy również rozwijać część usługową dedykowaną naszym klientom myśląc o tym, aby znaleźli w naszym centrum wszystko co niezbędne  – komentuje Daniel Słuchocki, dyrektor ds. komercjalizacji Gemini Holding, inwestora galerii.

Taką lokalną marką jest kawiarnia Cafe de Grano, w ofercie której znajdują się m.in. kawy, desery czekolady.

- Pierwsza kawiarnia pod szyldem Cafe de Grano powstała 4 lata temu. Od tamtej pory zyskaliśmy sobie liczne grono klientów zadowolonych z usług świadczonych na najwyższym poziomie. Zdecydowaliśmy sie na otwarcie kolejnego konceptu Cafe de Grano w Gemini Park Tychy, ponieważ jest to pierwsze  tak duże Centrum Handlowe w Tychach i liczymy na pozyskanie stałych klientów – komentuje Grzegorz Pyter z Cafe de Grano.

Dla wygody klientów tyskiego Gemini Park w obiekcie znajdzie się również myjnia samochodowa, z której będą mogli skorzystać podczas robienia zakupów.
Gemini Park Tychy to najnowszy projekt krakowskiego dewelopera Gemini Holding. W obiekcie o powierzchni 36 tys. m2 znajdzie się około 130 lokali handlowych. Galeria zlokalizowana jest 3,5 km od centrum Tychów. Otwarcie zaplanowano na przełom III i IV kwartału 2017 roku.

Monika Wojniak-Żyłowska
Monika Wojniak-Żyłowska dziennikarz