2016-06-15

Food court zarabia

Najemcy strefy food court w Gemini Park Bielsko-Biała mogą się cieszyć, bo obroty w ich lokalach systematycznie rosną.

Food court zarabia fot. Gemini Park Bielsko-Biała

W ostatnim roku strefa food court bielskiego Centrum Handlowo-Rozrywkowego notuje stały wzrost obrotów w porównaniu do roku poprzedniego.

Nasza strefa food court jest obecnie w fazie wzrostu. Obserwujemy stały trend polegający na tym, że w roku 2016 obroty wzrosły u wszystkich najemców o minimum  15 proc., a najlepsi zanotowali wzrosty nawet o 45 proc., co jest doskonałym  wynikiem. Przekłada się to także na zainteresowanie najemców. W tej chwili w foodcourcie pozostał nam tylko jeden lokal do wynajęcia, o powierzchni 50 m2 – komentuje Krzysztof Brączek, dyrektor centrum handlowego Gemini Park Bielsko-Biała.

W strefie gastronomicznej bielskiej galerii mają swoje lokale m.in. marki Sushi Samuraj, Pizza Dominium, Subway, KFC, Cukiernia Sowa, Grycan, Lodomania, Crazy Bubble. Najnowszy najemca to Salad Fantasy – lokal oferujący posiłki na bazie zielonych sałat, z różnymi dodatkami warzywnymi, mięsnymi, oraz nabiałowymi ze świeżych i naturalnych składników.

Centrum handlowo-rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy trzema najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całe Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji. Ponad rok temu w galerii zakończyła się rozbudowa. Dzięki niej powierzchnia obiektu sięga obecnie 40 tys. m2, na których swoje miejsce znalazło 120 lokali handlowo-usługowych. Po przeprowadzonych zmianach Gemini Park w Bielsku-Białej jest pierwszym obiektem handlowym w regionie, w pełni dostosowanym do potrzeb całych rodzin z dziećmi. W związku z rozbudową i nowymi możliwościami obiektu, pojawiło się w nim kilkudziesięciu nowych najemców, a wielu z nich otworzyło swoje salony po raz pierwszy w tym regionie lub nawet w Polsce.

Monika Wojniak-Żyłowska dziennikarz