2016-03-24

Miejsce dla franczyzobiorcy

Franczyzodawca Ecomyjni oraz pizzerii Crazy Pepe oferuje franczyzobiorcom lokalizacje przy marketach Kaufland.

Miejsce dla franczyzobiorcy Fot. Crazy Pepe

Crazy Pepe to nowo powstały koncept pizzerii, nastawionych na realizację zamówień na wynos i w dowozie. Natomiast Ecomyjnia to mocno osadzona już na polskim rynku sieć parowych automyjni samochodowych. Ich licencjodawca podpisał właśnie umowę z centralą Kauflanda. Dzięki temu może oferować franczyzobiorcom obu konceptów lokalizacje przy marketach tej sieci.

My będziemy występować w roli podnajemcy. Średni miesięczny czynsz wynosi 2 tys. zł – tłumaczy Marek Karafioł, właściciel konceptu Crazy Piramid Pizza i Ecomyjnia. – Mamy listę dostępnych miejsc i będziemy je przedstawiać naszym franczyzobiorcom. Kaufland zapewnia dostęp do całego niezbędnego zaplecza.

Jeśli chodzi o Crazy Pepe, to przy marketach będą mogły stanąć przyczepy gastronomiczne, z pełnym wyposażeniem koniecznym do produkcji pizzy. Koszt takiej przyczepy to 49,9 tys. zł netto, miesięczna opłata franczyzowa wynosi 500 zł. Natomiast w przypadku Ecomyjni w tej lokalizacji będą powstawać dwustanowiskowe myjnie, usytuowane pod specjalnymi namiotami. Koszt jest taki sam – 49,9 tys. zł. Natomiast miesięczna opłata to 200 zł.

W obu przypadkach zapewniamy franczyzobiorcy inwestycję przygotowaną pod klucz, z pełnym wyposażeniem, niezbędnymi maszynami – podkreśla Marek Karafioł. – To bardzo dobra opcja dla inwestora. Kaufland to sieć premium w swoim segmencie. Nie bez znaczenia jest fakt, że markety dysponują dużymi parkingami, które można wykorzystać. Kaufland wyróżnia się też dużą liczbą klientów, którzy mogą stać się klientami naszych konceptów.

Monika Wojniak-Żyłowska
Monika Wojniak-Żyłowska dziennikarz