2014-02-03

Karuzela najemców

Park Handlowy Karuzela w Lublińcu już prawie cały skomercjalizowany. Najemców przyciąga sąsiadujący z obiektem McDonald's.

Karuzela najemców Retail Concept

Park Handlowy Karuzela Lubliniec powstaje przy wyjeździe z miasta. Obiekt, który ruszy jeszcze w pierwszym kwartale 2014 roku, znajduje się w pobliżu skrzyżowania dróg krajowych nr 11 i 46. Na powierzchni 5370 m2 będzie działało 10 punktów handlowych, a do dyspozycji klientów będzie ok. 300 miejsc parkingowych. Wśród dotychczas pozyskanych najemców znajduje się m.in. RTV Euro AGD, meblowy Jysk, sklep obuwniczy CCC oraz odzieżowe Centrum Chińskie.

Wymienione sieci do tej pory nie były dostępne w Lublińcu. Jesteśmy zainteresowani współpracą z potencjalnymi franczyzobiorcami. Pozostał wolny jeden lokal o powierzchni 200 m2, z możliwością podziału na trzy mniejsze lokale po ok. 70 m2. Stawki czynszu ustalamy indywidualnie w zależności od powierzchni oraz rodzaju działalności najemcy – mówi Marceli Maćkiewicz, specjalista ds. leasingu z firmy Retail Concept.

Park Handlowy Karuzela Lubliniec powstanie w pobliżu generującej duży ruch klientów restauracji McDonald’s. Takie sąsiedztwo będzie miało pozytywny wpływ zarówno na liczbę odwiedzających centrum handlowe oraz sieciowy fast food. (dw)