2014-01-28

Galardia przyciąga najemców

Carry, Pepco, CCC i T-Mobile to nowi najemcy starachowickiego Centrum Handlowego Galardia. Do wynajęcia pozostało jeszcze 30 proc. powierzchni.

Galardia przyciąga najemców Fot. Centrum Handlowe Galardia

Galardia to nowe jednopoziomowe centrum handlowe, które powstaje w Starachowicach. Powierzchnia obiektu wynosi blisko 18 tys. m2, z czego 6,2 tys. m2 zajmie hipermarket Tesco „Extra” a  ponad 1,3 tys. m2 multipleks sieci Helios – dwaj kluczowi najemcy Galardii. Dodatkowo na terenie Galardii zaplanowano pasaż o powierzchni 11 tys. m2, który pomieści 36 sklepów. Obiekt skomercjalizowano w 70 proc.


- Wszystkie marki, które właśnie dołączyły do grona najemców Galardii są w Polsce dobrze znane, co powoduje, że idealnie wzmacniają ofertę naszego centrum – mówi Tim Rylance, dyrektor w Balmain Asset Management, firmie, która jest współwłaścicielem obiektu. - Ciężko pracujemy jako zespół nad tym, aby do Galardii dołączyły kolejne znane marki i niebawem poinformujemy o nowych umowach najmu.

Współwłaścicielami Galardii są: NBGI Private Equity oraz Balmain Asset Management. Koszt inwestycji wynosi w przybliżeniu 25 milionów Euro. Otwarcie Centrum zaplanowano na rok 2014.(awh)