2016-01-28

Kanapki w nowych wnętrzach

Metro Decor – to nowa stylistyka lokali Subway. Najnowszy został otwarty w Kielcach, w galerii handlowej Echo.

Kanapki w nowych wnętrzach Fot. Galeria Echo/Subway

Marka sukcesywnie wprowadza zmiany wystroju do swoich lokali. Nowy design wnętrza ma nadać restauracjom Subway ciepłego, przyjaznego i bardziej ekskluzywnego charakteru.

Musimy się zmieniać, tak jak zmienia się rynek, wrażliwość i estetyka konsumentów. W stylistyce Metro Decor m.in. stare ceglane tapety zastąpiliśmy wysokiej jakości materiałami ceramicznymi, doświetlanymi dekoracyjnymi, bursztynowymi lampami. Nowe są panele podłogowe, blaty i tablice z menu. Całość jest utrzymana w ciepłych pastelowych barwach. Liczymy, iż w takim wystroju nasi klienci poczują się bardziej komfortowo niż dotychczas – wyjaśnia Michał Piasecki, regionalny agent ds. rozwoju Subway.


Kielecki Subway w galerii Echo usytuowany jest na poziomie +1, w strefie tzw. food court, grupującej również inne lokale gastronomiczne, kawiarnie i cukiernie. Zajmuje powierzchnię ok. 50 m2 i zatrudnia obecnie pięć osób. Restauracja rozpoczęła już rekrutację kolejnych pracowników.

Amerykański Subway globalnie posiada dziś prawie 45 tys. punktów w 110 państwach. W Polsce od czerwca tego roku ma już ponad 100 restauracji. Sieć lokalizuje swoje punkty głównie w dużych galeriach handlowych, przy śródmiejskich deptakach, na dworcach kolejowych, a nawet stacjach benzynowych.

Doświadczenia z innych państw pokazują nam, że przekroczenie liczby 100 lokali restauracyjnych jest krokiem milowym w rozwoju sieci. Przystępny system franczyzowy to kolejny element wpływający na dynamiczny rozwój. Nasi partnerzy widzą po prostu, że jest to dobry i perspektywiczny biznes. Dlatego zakładamy dalszy wzrost liczby franczyzobiorców – dodaje Michał Piasecki

Monika Wojniak-Żyłowska
Monika Wojniak-Żyłowska dziennikarz