2015-12-14

Sport dla zabieganych

Nowa lokalizacja Sportowego Sklepu ma ułatwić zakup klientom dysponującym niewielką ilością czasu.

Sport dla zabieganych Mrs. Sporty

Sieciowa marka Sportowy Sklep uruchomiła swój punkt w olsztyńskim centrum handlowym dekada. Sklep sklep zajął powierzchnię o metrażu 342 m2 i jest dziewiątym lokalem marki w Polsce. Nowy najemca poszerza tenant mix DEKADY Olsztyn obok takich punktów jak Takko Fashion, Pepco, czy CCC. 

Otworzyliśmy w centrum handlowym Dekada w Olsztynie kolejny, dziewiąty już sportowysklep.pl. Nieprzypadkowa lokalizacja a także specjalnie wyselekcjonowany asortyment wyróżniają ten sklep na tle pozostałych. Jest usytuowany niedaleko dworca. Nastawiamy się na obsługę podróżnych, ludzi odwiedzających Olsztyn a także przyjeżdżających tu codziennie do pracy i tę grupę szczególnie chcemy objąć dodatkowymi akcjami promocyjnymi i bonusami – komentuje Monika Burzyńska-Myć, dyrektor ds. marketingu Sportowysklep.pl.

Asortyment sieci handlowej to produkty przeznaczone do każdego rodzaju treningu, niezależnie od poziomu zaawansowania ćwiczącego. Firma oferuje produkty renomowanych marek takich jak Adidas, Nike, Reebok, Puma czy North Face. Grupa docelowa to ludzie aktywni, ceniący modny a zarazem wygodny ubiór.

Grzegorz Morawski
Grzegorz Morawski dziennikarz, PROFIT system