2015-11-18

Atrium stawia na najmłodszych

Zarządcy galerii Atrium Mosty chcą zachęcić klientów umilając czas ich pociechom.

Atrium stawia na najmłodszych fot. Grupa Atrium

W płockim centrum handlowym Atrium Mosty otwarta została nowa sala zabaw dla całych rodzin – Rodzinne Centrum Rozrywki, którą tworzą dwie strefy: Wesoła Ciuchcia i Laser Fun. Powierzchnia nowego najemcy to ponad 950 m2 przestrzeni rozrywkowej dla wszystkich grup wiekowych.

Wesoła Ciuchcia to sala zabaw wyposażona m.in. w boisko multi-sportowe, tor saneczkowy, ślizg pontonowy, armatki pneumatyczne, ściankę wspinaczkową, trampolinę, zjeżdżalnię tubową, ruchomy mostek i wiele innych. Dla najmłodszych odwiedzających przygotowano specjalną, oddzieloną „Strefę Maluszka”, która wyposażona jest w bezpieczny, atestowany sprzęt i zabawki. Sala ta umożliwia również organizację przyjęć urodzinowych. Dla nieco starszych przygotowano strefę Laser Fun, w której uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą w grze zespołowej. Rodzinne Centrum Rozrywki działa od 7 listopada w godzinach funkcjonowania obiektu.

Priorytetem jest dla nas zapewnienie klientom możliwie jak najszerszego spectrum oferty handlowej oraz usług pod jednym dachem. Szczególnie chcemy, by Atrium Mosty było miejscem przyjaznym i otwartym na rodziny z dziećmi, ale także i młodzieży, która licznie i chętnie spędza u nas swój wolny czas. Otwarcie nowego centrum rozrywki o tak dużej powierzchni spowoduje, że staniemy się dla płocczan nie tylko miejscem kompleksowych zakupów, ale i ciekawej oraz rodzinnej rozrywki. Mamy nadzieję, że miejsce to zdobędzie wielu stałych i zadowolonych Klientów, zwłaszcza tych najmłodszych – mówi Katarzyna Klaczka-Wachowska, dyrektor Atrium Mosty.

Rodzinne Centrum Rozrywki to ważne wzmocnienie segmentu usług i rekreacji w Atrium Mosty. W jego skład wchodzą również takie lokale i punkty, jak multimedialna księgarnia Empik, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, ale również studio tańca Iskra, klub Fitness Pure Jatomi oraz rozbudowana strefa gastronomiczna.

Centrum Handlowe Atrium Mosty mieści się przy ul. Tysiąclecia, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Płocka. Należy do Grupy Atrium, w rękach której znajdują się 82 centra i nieruchomości handlowe w siedmiu krajach o wartości rynkowej 2,7 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej 1,2 mln m2. W 2014 r. firma odnotowała przychody z najmu brutto w wysokości 214.5 mln euro. Spółka posiada siedzibę na wyspie Jersey i jest podwójnie notowana – na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.

Grzegorz Morawski
Grzegorz Morawski dziennikarz, PROFIT system