2015-11-09

Ubezpieczenia w odcieniu czerwonym

Krwista kolorystyka to znak rozpoznawczy lokali Viviamo Ubezpieczamy.

Ubezpieczenia w odcieniu czerwonym Fot. Viviamo

Viviamo Ubezpieczamy to sieć biur specjalizująca się w sprzedaży i dystrybucji produktów ubezpieczeniowych. Jej klientami są zarówno osoby fizyczne, jak i firmy, a oferta obejmuje ubezpieczenia na życie, samochodów, nieruchomości, podróży i innych.

Sieć rozwija się przez franczyzę, a w jej ramach działa 11 placówek zlokalizowanych głównie w mniejszych miastach: w Gorzowie Wielkopolskim, Kostrzyniu, Pyrzycach, Myśliborzu, Witnicy, Międzyrzeczu, Kościanie, Ostrołęce. Niedawno uruchomione zostało biuro w Ozimku, a na listopad planowane jest otwarcie w Choszcznie. Jak zapowiada franczyzodawca, trwają rozmowy z kolejnymi trzema partnerami.

Zakładamy minimalną 20 m2 powierzchnię użytkową lokalu i przeznaczoną na zasadach wyłączności na franczyzę Viviamo. Każde biuro posiada jednolitą wizualizację i aranżację, którą jednak dostosowujemy na potrzeby konkretnego lokalu franczyzobiorcy. Ze strony Viviamo partner może się spodziewać projektu i reklamy zewnętrznej, we własnym zakresie pokrywa natomiast koszty uzgodnionej aranżacji wnętrza biura lub dodatkowej ponadstandardowej reklamy – mówi Piotr Zalas, dyrektor handlowy Lubelskiej Grupy Kapitałowej, do której należy marka Viviamo.

Uruchomienie i aranżacja placówki Vivamo wiąże się z inwestycją na poziomie 10-15 tys. zł. W kolorystyce lokali dominuje barwa czerwona, biała i czarnej. Zamysł aranżacyjny oparty jest na nowoczesnej prostocie i minimalizmie, ale też elegancji.

Grzegorz Morawski
Grzegorz Morawski dziennikarz, PROFIT system