2015-10-15

W Atrium Reduta zabrakło miejsc parkingowych

Centrum handlowe remontuje parking podziemny. Prace potrwają blisko rok.

W Atrium Reduta zabrakło miejsc parkingowych Atrium Reduta

Ruszył remont parkingu podziemnego w centrum handlowym Atrium Reduta, które zlokalizowane jest w południowo-zachodniej części Warszawy. Jego zakończenie planowane jest na sierpień przyszłego roku.

Prace modernizacyjne rozpoczęły się z początkiem października, a ich zakres obejmuje m.in.generalny remont nawierzchni, wymianę sufitu, zmianę oznakowania wizualnego oraz wprowadzenie licznych udogodnień dla klientów. Głównym wykonawcą projektu jest firma Infine, a zakończenie prac planowane jest na sierpień 2016 roku.

Zmiany, które wprowadzamy, mają na celu ułatwienie klientom poruszania się po parkingu podziemnym – po zakończonym remoncie nawigacja będzie łatwiejsza i bardziej intuicyjna. Poprzez modernizację dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych odwiedzających, stąd przepraszamy ich za niedogodności, które pojawią się w trakcie przeprowadzanych prac. Staramy się tak rozplanować działania, by były one dla naszych klientów jak najmniej uciążliwe, wierzymy również, że nowy, wyremontowany parking będzie im dobrze służył, a jego łatwiejsza i prostsza identyfikacja wizualna zachęci jeszcze większą liczbę osób do odwiedzenia naszego obiektu – komentuje Agata Szczęsna, dyrektor centrum handlowego Atrium Reduta.

Po remoncie parking zyska nową identyfikację wizualną, która ułatwi poruszanie się po nim i odnalezienie kluczowych miejsc, takich jak wejścia do konkretnych miejsc w obiekcie. Dodatkowo, wyraźniej oznakowane zostaną miejsca specjalnych potrzeb, m.in. dla niepełnosprawnych czy rodzin z dziećmi.

Atrium Reduta jest miejscem kompleksowych zakupów dla Warszawiaków już od przeszło 15 lat. Na ponad 27 tys. m2 powierzchni oferuje szeroką gamę sklepów znanych i lubianych marek oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Podziemny parking, który właśnie jest remontowany, liczy ponad 1,6 tys. miejsc.

Grzegorz Morawski PROFIT system, dziennikarz