2015-09-15

Wola Park otwiera się po nowemu

17 września zostanie otwarta nowa część warszawskiego Wola Parku. Powierzchnia centrum zwiększyła się o ponad 17,5 tys. m2.

Wola Park otwiera się po nowemu Fot. Wola Park

Nowa część centrum handlowego powstała na terenie obecnego parkingu, znajdującego się na wschodniej części działki, należącej do Wola Parku. Głównymi najemcami są Castorama, która zajmuje ponad 10 tys. m2., Toys”R”Us (ponad 1,7 tys. m2) i TK Maxx (2,5 tys. m2). Jest też największy w Polsce salon odzieżowy firmy Mango, sklepy Pawo, Pierre Cardin.  W sumie w galerii przybyło 35 sklepów i punktów usługowych.
Zmieniła się także strefa restauracyjna, która po przebudowie została uruchomiona w czerwcu tego roku. Została przeniesiona z pierwszego na drugie piętro, gdzie mieszczą się również Multikino i klub fitness. Trzynastu restauratorów zajęło ponad 1,2 tys. m2 powierzchni w nowo zaprojektowanej przestrzeni. Są to zarówno dotychczasowi, jak i nowi najemcy centrum handlowego, m.in. McDonald’s, KFC, debiutujący w Polsce Fuddruckers i DQ Chill&Grill, BERLIN DÖNER KEBAP , restauracja Olimp.
Po zakończeniu rozbudowy powierzchnia Wola Parku wynosi 77,5 tys. m2. Na klientów czeka 3 tys. miejsc parkingowych.

Monika Wojniak-Żyłowska
Monika Wojniak-Żyłowska dziennikarz