2015-08-26

Remonty w domach i w sklepach

Komfort przeprowadza remodeling swoich sklepów. Zmieniły się również zasady współpracy z franczyzobiorcami.

Remonty w domach i w sklepach fot. Komfort

Wystrój sklepów Komfort zmieni się na bardziej nowoczesny. Pierwszy sklep urządzony według nowej aranżacji został otwarty w Galerii Echo w Kielcach.

Sklep jest utrzymany w jednolitej kolorystyce, z przewagę bieli. Umieściliśmy w nim mobilne meble o konstrukcji modułowej, a także ekrany multimedialne na których wyświetlamy aktualne oferty i informacje o promocjach – mówi Karolina Bałaban, menedżer PR sieci Komfort.

Wnętrze sklepu zostało podzielone na kilka stref ekspozycji poszczególnych grup produktowych, czyli np. panele prezentowane są prezentowane w innej części sklepu niż wykładziny dywanowe.

Dodatkowo, w każdej strefie znajdują się dedykowane stanowiska edukacyjne. Są to miejsca, w których klienci mogą poznać oraz porównać cechy i właściwości produktów, np.  sploty wykładzin czy ścieralność paneli poszczególnych klas – informuje Karolina Bałaban.

W centralnym miejscu sklepu został ulokowana strefa obsługi. Jest to przestrzeń, w której klienci mogą zapoznać się z materiałami handlowymi (również w wersji multimedialnej), poznać aktualne trendy wyposażenia wnętrz, skorzystać z porad doradców, a także napić kawy.

Osoba, która chciałaby zostać franczyzobiorcą sieci Komfort powinna posiadać co najmniej 50 tys. zł na inwestycję oraz dysponować lokalem o powierzchni minimum 250 m2 w mieście liczącym od 20 do 100 tys. mieszkańców. Więcej na temat warunków współpracy przeczytasz w artykule Łatwiej o sklep na portalu Franchising.pl. Lokale franczyzobiorców będą aranżowane zgodnie z nowym projektem wystroju sklepów sieci.

W sklepach Komfort można kupić panele podłogowe, podłogi drewniane, dywany, wykładziny, wycieraczki, chodniki, podkłady do podłóg, kleje, listwy oraz środki pielęgnacyjne. Poza tym klienci mogą skorzystać m.in. z usług takich jak pomiar pomieszczeń, dowóz towaru, montaż podłóg oraz czyszczenie czy docinanie wykładzin na wymiar.

Anna Smolińska dziennikarz