2013-11-28

Centrum będzie błyszczeć

Colliers International komercjalizuje powierzchnię handlową w apartamentowcu Złota 44.

Centrum będzie błyszczeć Colliers International

Inwestycja powstaje w ścisłym centrum Warszawy, u zbiegu ulicy Złotej oraz Emilii Plater i zaoferuje około 1 tys. m2 powierzchni handlowej. Wysokie na ponad 5 metrów przeszklone witryny mają oferować dobrą widoczność, a teren przed budynkiem będzie zaaranżowany zielenią i elementami małej architektury. 


-Jesteśmy wyłącznym agentem komercjalizującym powierzchnię handlową. Komercjalizacja trwa, ale na tym etapie nie możemy jeszcze ujawniać szczegółów naszych ustaleń z najemcami oraz nazw tych najemców – mówi Sylwia Szymańska, specjalistka ds. Public Relations w Colliers International.


Największym atutem „Złotej” jest doskonała lokalizacja w ścisłym centrum stolicy.

- Obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Złotych Tarasów – jednej z najczęściej odwiedzanych galerii handlowych w stolicy (20 milionów odwiedzających rocznie) - mówi Klaudia Woźniak, associate director w dziale powierzchni handlowych Colliers International. - Ponadto, w najbliższym otoczeniu projektu znajdują się najbardziej prestiżowe hotele przyjmujące rocznie około 1 milion gości oraz liczne budynki biurowe (60 w promieniu 1 kilometra), w których zatrudnienie znajduje ok. 65 tys. osób. Duże znaczenie ma też bliskość Pałacu Kultury i Nauki oraz miejsc z ofertą kulturalną i rozrywkową, jak teatry, kina. Strefa zasięgu obiektu jest zatem ogromna.


Luksusowy apartamentowiec został zaprojektowany przez światowej klasy architekta Daniela Libeskinda i jest budowany przez Orco Property Group. Budynek zostanie oddany do użytku w połowie przyszłego roku.


- Planowany mix najemców dla „Złotej” zakłada pojawienie się w obiekcie restauracji, kawiarni, lokali usługowych oraz ekskluzywnych marek z branży modowej, czy kosmetycznej – dodaje Klaudia Woźniak  z Colliers International.

(gum)