2015-02-25

Sphinx wyruszył nad morze

Nowo otwarty Sphinx to pierwsza restauracja tej sieci w Kołobrzegu.

Sphinx wyruszył nad morze fot. Sphinx

W galerii Hosso w Kołobrzegu została otwarta nowa restauracja Sphinx. To pierwszy lokal sieci w tym mieście i jednocześnie 93 restauracja Sphinx w Polsce.

Nasz nowy lokal znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Kołobrzegu. To doskonałe miejsce, by zasmakować pysznych dań i przy okazji nacieszyć oko widokami nadmorskiego uzdrowiska. Mam więc nadzieję, że restauracja Sphinx stanie się ulubionym miejscem spotkań nie tylko mieszkańców Kołobrzegu, ale też turystów i kuracjuszy, których w mieście nie brakuje przez cały rok  – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.

Nowo otwarta restauracja znalazła swoje miejsce na czwartym piętrze wspomnianej już wcześniej galerii Hosso. Sphinx zajmuje tam ponad 200 m2, na których zmieściło się 65 miejsc dla klientów. Do dyspozycji gości został oddany również taras o powierzchni 300 m2, na którym w lecie potrawami ze Sphinxa będzie mogło zajadać nawet 90 osób. Klienci restauracji w Kołobrzegu będą mogli podziwiać z okien panoramę miasta, a osoby siedzące na tarasie mogą cieszyć się widokiem na miejski rynek. (mak)

Magdalena Krocz Redaktor prowadzący, PROFIT system

mkrocz@lokalnabiznes.pl