2013-11-25

Odzież w centrum

Tatuum otwiera sklepy odzieżowe w Galerii Victoria i Plaza Rzeszów.

Odzież w centrum Fot. Keen Property Management

Keen Property Management (KPM), zarządca Galerii Victoria w Wałbrzychu oraz Plaza Rzeszów, pozyskał Tatuum jako nowego najemcę dla obu obiektów. Kolekcje Tatuum przeznaczone są dla osób poszukujących ubrań z tkanin naturalnych. Firma produkuje zarówno odzież elegancką, jak i codzienną. Otwarcie sklepów zaplanowano na wrzesień 2013 r. Ich powierzchnia w każdym z centrów handlowych wyniesie około 100 m2.

Dodatkowo KPM przedłużył umowy najmu z siecią drogerii Rossmann, która pozostanie najemcą obu obiektów. W wałbrzyskim centrum handlowym Rossmann zajmuje 395 m2 na parterze obiektu, natomiast drogeria mieszcząca się na pierwszym piętrze Plaza Rzeszów ma powierzchnię 355 m2. W asortymencie sklepów Rossmann znajdują się zarówno produkty renomowanych firm zagranicznych, jak i polskich. Oprócz towarów typowo drogeryjnych można w nich kupić także m.in. napoje, słodycze, herbaty, leki OTC i suplementy diety.

- Prowadzimy negocjacje z kolejnymi najemcami, co pozwoli nam zaproponować mieszkańcom Wałbrzycha i Rzeszowa jeszcze bogatszą i ciekawszą ofertę handlowo-usługową – mówi Richard Keen, dyrektor zarządzający Keen Property Management.

Galerię Victoria w Wałbrzychu otwarto w 2010 roku. W liczącym 43 tys. m2 obiekcie mieści się kino Cinema City, liczne restauracje i kawiarnie, a także sklepy znanych polskich i międzynarodowych marek. Z kolei na powierzchni 19,5 tys. m2 CH Plaza Rzeszów mieści się w sumie ponad 60 sklepów, dwie kawiarnie, apteka oraz kilka punktów usługowych. (awh)