2015-01-15

Kolejne marki otwierają swoje outlety

Otwarte w grudniu Outlet Center Lublin chwali się nowymi najemcami.

Kolejne marki otwierają swoje outlety fot. Outlet Center Lublin

Oficjalne otwarcie nowych sklepów w lubelskim Outlet Center zaplanowano na 17 stycznia. Tego dnia klienci centrum będą mogli zrobić zakupy w wyprzedażowych sklepach marek należących do LPP, a więc w outletach Reserved, Mohito, Cropp i Sinsay.To pierwsze sklepy outletowe tych marek w regionie. Reserved zajmuje blisko 600 m2, Mohito 260 m2, zaś Cropp i Sinsay po 266 m2.

-W dniu otwarcia centrum, a więc  3 grudnia ubiegłego roku, outlet odwiedziło 13 tys. osób. Główne otwarcie okazało się sukcesem dla wielu najemców, m.in. było to drugie największe otwarcie dla Dajar Home and Garden oraz Mountain Warehouse, który w Outlet Center otworzył swój 100 sklep w Polsce. Mamy nadzieję, że debiuty kolejnych marek przyciągną do centrum nowych klientów – mówi Paulina Mikołajczuk z Outlet Center Lublin.

fot. Outlet Center Lublin

W obiekcie cały czas trwają prace remontowe. Wkrótce dla klientów będzie dostępna strefa foodcourt gdzie znajdzie się m.in. Subway i kawiarnia Furrore.

-Na razie w centrum działa 30 sklepów, kolejne będą pojawiać się fazowo. Docelowo w obiekcie będzie działać ok. 80 sklepów. Obecnie jesteśmy na etapie kompletowania marek do strefy gastronomicznej - dodaje Paulina Mikołajczuk.

Outlet Center w Lublinie to 11 centrum wyprzedażowe działające w Polsce i jednocześnie pierwszy tego typu obiekt na Lubelszczyźnie. Inwestorem projektu jest spółka Outlet Center Retail Management wchodząca w skład grupy deweloperskiej  ADV Por Property Investment. (mak)

Magdalena Krocz
Magdalena Krocz Redaktor prowadzący lokalnabiznes.pl, PROFIT system

mkrocz@lokalnabiznes.pl