2014-11-03

Negocjacje zakończone

Restauracje Mr Hamburger pojawią się w dwóch kolejnych galeriach handlowych.

Negocjacje zakończone fot. Mr Hamburger

Wielu franczyzobiorców może liczyć na pomoc centrali w negocjacjach dotyczących wynajmu powierzchni od galerii handlowych. Podobnie jest w przypadku sieci Mr Hamburger, która właśnie zakończyła negocjacje z dwoma galeriami: centrum handlowym Czyżny w Krakowie oraz galerią Pestka w Poznaniu. Pierwsi klienci będą mogli zjeść hamburgera w nowych punktach już pod koniec listopada.

Wyszukując lokalizacje dla franczyzobiorców Mr Hamburger nie skupiam się wyłącznie na galeriach handlowych, ale nie da się ukryć, że takie miejsca generują największy przepływ potencjalnych klientów. Odpowiednio dobrana galeria handlowa jest po prostu „bezpiecznym” miejscem na udany biznes – wyjaśnia Dariusz Kozorowski, menadżer ds. rozwoju i franczyzy sieci Mr Hamburger.

fot. Mr Hamburger

Nowe punkty Mr Hamburger będą zlokalizowane w strefach gastronomicznych obu galerii. Restauracja w Krakowie zajmie 43 m2 zaś lokal w Poznaniu ma 50 m2 powierzchni.  W obu punktach zostanie też wprowadzony nowy system przywoływania klienta. Franczyzobiorcy podpisali już umowy najmu lokali w obu tych obiektach.

Żeby ułatwić życie naszym klientom w obu punktach wprowadzimy tzw system kolejkowy, który w sprawny i czytelny sposób poinformuje klienta o tym, że jego zamówienie jest już zrealizowane i gotowe do odbioru. Ten autorski system kolejkowy był testowany w restauracjach Mr Hamburger przez pół roku, teraz przyszedł czas na wdrożenie go w naszych placówkach – wyjaśnia Kozorowski.

Właściciele sieci Mr Hamburger przygotowują się też do kolejnego otwarcia, które będzie miało miejsce na początku grudnia w Oleśnicy. Będzie to restauracja z salą jadalna o powierzchni 120 m2. (mak)