2014-10-21

Black Red White się odświeża

Salonów meblowych przybywa, a istniejące przechodzą metamorfozę. Nowy image ma przyciągnąć klientów.

Black Red White się odświeża

Polski producent i dystrybutor mebli Black Red White ma za sobą pracowity wrzesień. Nowe salony partnerskie sieci pojawiły się w Bielsku Białej, Międzyrzeczu, Kostrzynie nad Odrą, Radomsku i Podkowie Leśnej, a kilkanaście istniejących sklepów zostało poddanych rearanżacji. Wprowadzone zmiany mają być udogodnieniem dla klientów i ułatwić im poznanie możliwości mebli pokojowych, kuchennych, dodatków czy oświetlenia dostępnego w salonach.

Optymalizacji zostały poddane wystawy w salonach w Międzychodzie, Stalowej Woli, Katowicach, Piekarach Śląskich i Zawierciu, gdzie dla wygody klientów asortyment został pogrupowany w praktyczne strefy. Na darmowy transport mebli mogą liczyć klienci dokonujący zakupów powyżej 1000 zł w sklepie w Skierniewicach oraz osoby mieszkające na terenie Torunia. W salonie w Białymstoku przybyło mebli tapicerowanych, a nowością w Świdwinie jest strefa snu. Klienci interesujący się wnętrzarskimi trendami znajdą coś dla siebie wśród najnowszych kolekcji Black Red White, wyeksponowanych między innymi w salonach w Kole i Polkowicach.

Jednym z warunków podjęcia współpracy jest posiadanie – czy to na własność czy w formie wynajmu – lokalu użytkowego o powierzchni minimum 600 m2. Kto płaci za zmiany w aranżacji punktów partnerskich?

Wszystkie ustalenia dotyczące zmiany ekspozycji, wsparcia marketingowego oraz rabatów ekspozycyjnych ustalane są indywidualne. Istotny wpływ na zakres i zasięg zmian w danym salonie ma lokalizacja sklepu. Bardzo ważna jest także dotychczasowa współpraca z partnerem oraz potencjał salonu - tłumaczy Robert Łakomski, dyrektor ds. sprzedaży krajowej Black Red White.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne.

(gum)