2014-10-01

Lada w stylu art decor

Meble do sklepu muszą być przede wszystkim funkcjonalne, chociaż nie można zapomnieć, że to m.in. one budują klimat.

Lada w stylu art decor fot. MIA

Meble sklepowe, jak inne elementy aranżacji i wyposażenia wnętrz, podlegają różnym modom i trendom. Obecnie w świecie meblarskim rządzi minimalizm. Meble są subtelne i proste, ale jednocześnie podkreślające eksponowany w nich produkt.

Właściciele sklepów coraz częściej decydują się powierzyć umeblowanie sklepów specjalistom, którzy zajmują się całym procesem począwszy od projektu mebli, poprzez ich produkcję, transport, montaż w sklepie, aż do obsługi posprzedażowej. W ten sposób mogą nie tylko umeblować swój sklep zgodnie z najnowszymi trendami dostosowanymi jednak do ich potrzeb, ale również skorzystać z nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Współpracujemy przede wszystkim z firmami działającymi w branży odzieżowej oraz bieliźniarskiej. Klienci szukają unikalnych rozwiązań dobrze dopasowanych do ich sklepu. Chodzi tu zarówno o meble, jak i o cały projekt aranżacji powierzchni sklepu - mówi Piotr Gil, construction department sales specialist w firmie MIA. -Wybierając meble do sklepu trzeba kierować się przede wszystkim funkcjonalnością, chociaż oczywiście nie można zapominać to tym, że meble budują również atmosferę sklepu i tworzą jego klimat.

MIA powstała w 1999 roku. Firma zajmuje się kompleksową obsługą sklepów: projektem, budową i wyposażeniem w meble. MIA umeblowała już ponad 3 tys. sklepów, a ponad 60 przygotowała od początku do końca. Wśród klientów firmy są m.in. Triumph, Sephora, Stradivarius oraz sklepy należące do Grupy  LPP.

(mak)

Magdalena Krocz
Magdalena Krocz Redaktor prowadzący Lokalnabiznes.pl, PROFIT system

mkrocz@lokalnabiznes.pl