2014-08-20

Czerwona Torebka na sprzedaż

Inwestycja w nieruchomości komercyjne ciągle jeszcze są w Polsce mało popularne, chociaż dają całkiem przyzwoity zysk. Właściciele lokalu w pasażu Czerwona Torebka mogą liczyć na 8 proc. zwrotu rocznie.

Czerwona Torebka na sprzedaż fot. Czerwona Torebka

Polacy chętnie inwestują w nieruchomości. Popularnością cieszą się nie tylko w mieszkania, ale coraz częściej również w nieruchomości komercyjne, a więc lokale handlowe i usługowe, które są później wynajmowane innym firmom. Szansę kupna własnego lokalu daje inwestorom sieć pasaży handlowych Czerwona Torebka, która w styczniu zeszłego roku uruchomiła własny program inwestycyjny.

Koncepcja naszego produktu inwestycyjnego to jedna z pierwszych ofert pomnażania oszczędności w oparciu o najem zwrotny, wprowadzonych na polskim rynku – mówi Tomasz Jurga, członek zarządu spółki Czerwona Torebka.- W ubiegłym roku spółka sprzedała 104 lokale o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 7,8 tys. m2 za 56 mln zł netto. W ciągu pierwszych sześciu miesięcy tego roku nowych właścicieli znalazły 54 lokale, które otrzymaliśmy blisko 31 mln zł, to trzykrotnie więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Wszystko wskazuje więc na to, że w tym roku uda nam się wygenerować lepszy wynik ze sprzedaży w porównaniu z rokiem ubiegłym – dodaje.

Potencjalny inwestor otrzymuje pełne prawo własności do funkcjonujących lokali handlowych i usługowych działających w pasażach Czerwona Torebka. Inwestorzy, już po podpisaniu umowy o kupnie lokalu, wynajmują powierzchnię spółce Czerwona Torebka, która od tego momentu zajmuje się kompleksową obsługą całego procesu inwestycyjnego, a więc wszystkich kwestii związanych z podnajmem, ubezpieczeniem, modernizacją i ewentualnym remontem lokalu.

W całej Polsce działa 66 pasaży handlowych Czerwona Torebka. Wśród najemców znajdują się lokalni przedsiębiorcy oraz ogólnopolskie marki takie jak: Textil Market, Rossmann, czy Pepco.

(mak)