2014-08-13

Klienci przekroczyli Bramę Mazur

Występy znanych artystów, warsztaty aktorskie i lot balonem – takie atrakcje czekają pierwszych klientów najnowszego centrum handlowego w Ełku.

Klienci przekroczyli Bramę Mazur fot. Brama Mazur

Pierwsi klienci mogli robić zakupy w nowym centrum handlowym w Ełku od godz. 9 rano 13 sierpnia, ale impreza z okazji otwarcia ma trwać przez pięć dni, do 17 sierpnia. W tym czasie odwiedzający centrum handlowe będą mogli wziąć udział w konkursach, uzyskać zniżki na zakupy oraz podziwiać występy artystów m.in.: koncert Margaret, pokazy taneczne uczestników „Tańca z Gwiazdami”, show Cezarego Pazury oraz wziąć udział w warsztatach aktorskich z gwiazdami serialu „Rodzinka.pl”.

Jestem przekonany, że nasza galeria na stałe wpisze się w krajobraz miasta i będzie chętnie odwiedzana nie tylko przez mieszkańców, ale także turystów – mówi Paul Kusmierz, Prezes Master Management Group. – Tym bardziej, że otwarcie to dopiero wspaniały początek obecności Bramy Mazur w kulturalnym i rozrywkowym  życiu Ełku  – dodaje.

Kompleks handlowy Brama Mazur to oprócz centrum handlowego również budynek ze strefą rozrywkowo-gastronomiczną, w której główne miejsce zajmuje kino Planet Cinema. Wokół centrum znajduje się przestrzeń rekreacyjna o powierzchni 6 tys. m2 z fontanną, miejscem do odpoczynku oraz sceną letnią, gdzie będą miały miejsca różne wydarzenia artystyczne i kulturalne. Łącznie Brama Mazur zajmie ponad 43 tys. m2.

Do dyspozycji klientów Bramy Mazur będzie około 65 lokali: 40 proc. będą stanowiły sklepy z ofertą dla pań, 30 proc. z ofertą dla panów, 10 proc. to oferta rozrywkowa i modowa dla dzieci, a pozostałe 20 proc. stanowią obiekty gastronomiczne. Wśród nich znajdą się butiki polskich i zagranicznych marek, takich jak: H&M, marki z portfolio LPP, Top Secret, Briju, Esotiq oraz Giacomo Conti. W strefie gastronomicznej pojawią się m.in.: Pizzeria Stopiątka, Habanero oraz kawiarnie Carte D’or i Wymarzone Lody.
(mak)