2014-08-12

Irena Eris wkracza do galerii

Instytuty Kosmetyczne dr Irena Eris coraz częściej pojawiają się w centrach handlowych.

Irena Eris wkracza do galerii fot. Instytut Kosmetyczny dr Irena Eris

Najpierw instytuty kosmetyczne dr Ireny Eris pojawiały się przy popularnych ulicach w dużych miastach, później przyszedł czas na gabinety kosmetyczne otwierane w hotelach SPA. Niebawem punkty przygotowane zgodnie z wytycznymi dr Ireny Eris pojawią się również w galeriach handlowych oraz hotelach partnerskich, gdzie zawiśnie szyld Beauty Partner.

Lokal, w którym będzie działać Instytut Kosmetyczny dr Irena Eris, powinien znajdować się w centrum miasta. Preferujemy punkty mieszczące się na parterze, z dużymi witrynami i parkingiem. Minimalna powierzchnia takiego lokalu to ok. 150 m2. Nasze Instytuty mogą się również mieścić w galeriach handlowych – mówi Karolina Fałek, specjalista ds. PR. - Obecnie poszukujemy franczyzobiorców, którzy poprowadzą Kosmetyczne Instytuty dr Irena Eris w największych polskich miastach m.in. w Łodzi, Lublinie Katowicach i Gdyni, ale nie zamykamy się też na inne lokalizacje.

Koszty wyposażenia gabinetów w Instytucie to ok. 150 tys. zł, do tej kwoty trzeba jeszcze doliczyć koszty remontu. Remont lokalu trwa najczęściej od 3 do 6 miesięcy. W Instytucie oprócz gabinetów znajduje się również sklep z firmowy, gdzie klienci mogą po zabiegu kupić produkty do pielęgnacji w domu.

Aktualnie w sieci Kosmetycznych Instytutów dr Irena Eris działa 25 gabinetów, 2 z nich to placówki mieszczące się w hotelach, pozostałe punkty to instytuty miejskie zlokalizowane na terenie całego kraju.(mak)