2014-08-18

Pracownia w centrum

Ponad 200 metrów kwadratowych – tyle zajmie pracownia Form Kolorów w Starym Browarze.

Pracownia w centrum Formy Kolory

Kreatywne pracownie Formy Kolory mają nietypowy sposób działania. Klienci otrzymują półprodukty do tworzenia rękodzieła i sami je wykonują. Płacą za materiały, z których korzystali. Firma chce uruchomić nowy punkt w poznańskim Starym Browarze.

Powierzchnia lokalu wynosi ponad 200 m2, wynegocjowaliśmy atrakcyjne stawki za wynajem miejsca widocznego od strony food courtu. Brak podobnych lokali w ofercie Starego Browaru to dodatkowy atut lokalizacji – mówi Iwona Wojtas, właścicielka marki Formy Kolory.

Pracownie podzielone są na kilka działów oferujących, m.in. parafinę i dekory do produkcji świec, kostki mydlane do mydełek, filc, koraliki i inne ozdoby do wykonania biżuterii, farby podszkliwne i surową ceramikę czy jadalne półfabrykaty oraz podkłady do zdobienia tortów.

Poznańska pracownia będzie działać w nieco inny sposób, niż pozostałe lokale Form Kolorów ze względu na nietypową lokalizację – mówi Iwona Wojtas. – Zwykle nasi klienci nie płacą za czas spędzony w pracowni, a dzieci muszą być w towarzystwie osób dorosłych. W Poznaniu goście centrum będą mogli pozostawiać swoje pociechy pod opieką zespołu Form Kolorów i spędzać wolny czas na zakupach. (asie)