2014-07-28

Lokal z bąbelkami

Najlepszym miejscem na sprzedaż herbatki bąbelkowej jest galeria handlowa albo lokal przy ulicy, którą chodzi wielu pieszych.

Lokal z bąbelkami fot. Boboq

Herbatka z kulkami tapioki, znana również jako bubble tea, zadomowiła się już w Polsce i zyskała spore grono amatorów. Rośnie też grono jej sprzedawców, którzy oferują bubble tea pod różnymi mniej, lub bardziej znanymi markami.

W lokalach Boboq serwujemy nie tylko herbatkę bąbelkową ale też mrożone jogurty z bąbelkami. Z tego względu nasze punkty mają ok. 30 m2 powierzchni, chociaż samą bubble tea można sprzedawać np. na wyspach o powierzchni kilku metrów kwadratowych – wyjaśnia Mirosław Graj, prezes BoBoq Fresh.

Punkty BoBoq Fresh działają najczęściej w strefach gastronomicznych galerii handlowych albo są zlokalizowane w ich bezpośrednim sąsiedztwie. Lokal, w którym będzie sprzedawana herbatka bąbelkowa musi mieć przyłącze wodno-kanalizacyjne oraz przyłącze elektryczne o mocy 12 kWh. Znalezieniem odpowiedniego lokalu i negocjacjami z centrum handlowym zajmują się przedstawiciele sieci BoBoq Fresh, remont lokalu leży po stronie franczyzobiorcy.

Bardzo ważne jest dobre miejsce w galerii handlowej z potencjałem. Nasza sieć liczy obecnie 13 punktów, z których większość należy do franczyzobiorców. Wszystkie działają w najpopularniejszych galeriach handlowych w całym kraju m.in. w Galerii Krakowskiej, Galerii Katowickiej, czy C.H. Riviera w Gdyni – wymienia prezes BoBoq Fresh. - Trwają już prace związane z otwarciem naszego kolejnego lokalu, który tym razem powstanie w galerii Jantar w Słupsku. (mak)