2014-07-10

Aura sprzyja najemcom

Olsztyńskie centrum handlowe przedłużyło umowy z sześcioma markami.

Aura sprzyja najemcom fot. Aura Olsztyn

Galeria handlowa Aura mieści się w centrum Olsztyna. Obiekt został oddany do użytku w dwóch etapach – pierwszy zakończył się w 2005 roku, zaś drugi cztery lata później. W centrum mieści się 98 sklepów, sześć z nich postanowiło zostać w galerii na dłużej.

Wśród firm, które przedłużyły umowę najmu w galerii Aura Centrum Olsztyna znalazły się salony odzieżowe KappAhl, New Yorker, Camaieu, Ochnik, drogeria Yves Rocher i sklep Tchibo. Łączna powierzchnia zajmowana przez te marki to blisko 2,4 tys. m2. Firmy te pozostaną w galerii handlowej jeszcze co najmniej przez pięć lat. To kolejne marki, które zdecydowały się pozostać w olsztyńskim centrum handlowym. Wcześniej taką decyzję podjęły  Tally Weijl, Adidas, Camaieu i salon z biżuterią Yes.

Cieszymy się, że kolejna grupa najemców zdecydowała się przedłużyć z nami współpracę. Aura Centrum, ze względu na swoją ofertę jak również dogodną lokalizację w samym centrum Olsztyna, charakteryzuje się poziomem odwiedzalności, który znacznie przewyższa średnią krajową. Dodatkowo w zeszłym roku Centrum przeszło gruntowną modernizację powierzchni wspólnych i parkingów. Oprócz tego jesteśmy w kontakcie z kilkoma międzynarodowymi markami zainteresowanymi otwarciem swoich sklepów w Aurze – mówi Katarzyna Tondel-Jędrzejczak Asset Manager Aury Centrum Olsztyna z ramienia Balmain Asset Management. (mak)