2014-07-09

Szewc w butach chodzi

Spece od wystroju wnętrz z Black Red White wzięli się za remonty własnych lokali.

Szewc w butach chodzi fot. BRW

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce.Niedawno sklepy zaczęto poddawać radykalnej metamorfozie.

W poddanych metamorfozie salonach zaaranżowano od kilku do kilkudziesięciu przykładowych wnętrz pokojów dziennych, jadalni, sypialni oraz pokojów młodzieżowych. Odmienione ekspozycje oferty mebli i dekoracji urządzono zgodnie z najnowszymi trendami, tak aby ułatwiały zakupy i inspirowały do wprowadzania pozytywnych zmian we wnętrzach. Ofertę meblową uzupełniają artykuły wyposażenia wnętrz, a w salonach zastosowano nowoczesne rozwiązania ekspozycyjne.

Na bieżąco wprowadzamy zmiany na ekspozycjach salonów Black Red White, tak aby robienie zakupów było w nich jak najbardziej wygodne, a oferowany asortyment był zaprezentowany w ciekawy i przede wszystkim inspirujący sposób. Chcemy, aby klienci mogli w salonach nabyć nie tylko meble, ale także gotowe pomysły na urządzanie własnych wnętrz – mówi Robert Łakomski, dyrektor ds. sprzedaży krajowej Black
Red White.

Rearanżacji podlegają zarówno punkty własne, jak i partnerskie, prowadzone przez niezależnych przedsiębiorców. Partnerski salon Black Red White może otworzyć praktycznie każda firma oraz osoba fizyczna, która prowadzi działalność gospodarczą. Jednym z warunków podjęcia współpracy jest posiadanie – czy to na własność czy w formie wynajmu – lokalu użytkowego o powierzchni minimum 600 m2. Kto płaci za zmiany w aranżacji punktów partnerskich?

Wszystkie ustalenia dotyczące zmiany ekspozycji, wsparcia marketingowego oraz rabatów ekspozycyjnych ustalane są indywidualne. Istotny wpływ na zakres i zasięg zmian w danym salonie ma lokalizacja sklepu. Bardzo ważna jest także dotychczasowa współpraca z partnerem oraz potencjał salonu - tłumaczy Robert Łakomski. (gum)