2014-06-24

Nowe marki w Galardii

Świętokrzyskie centrum handlowe chwali się ofertą dla dzieci.

Nowe marki w Galardii fot. C.H. Galadria Starachowice

Centrum Handlowe Galardia w Starachowicach podpisało właśnie dwie nowe umowy najmu. Ofertę galerii wzbogacą salony prasowe Empik i sklep z zabawkami i odzieżą dziecięcą Smyk. Firma Balmain Asset Management, która odpowiada za komercjalizację Galardii, sfinalizowała również nową umowę z butikiem Carry - sklep otrzyma lokal o 400 m2 większy, niż zakładano na początku. Empik zajmie powierzchnię 500 m2, zabawki i akcesoria Smyka będą natomiast rozlokowane na 390 m2.

Empik i Smyk to bardzo znane marki, w swoich branżach należą do najpopularniejszych. Cieszymy się, że zdecydowały się dołączyć do grona najemców Galardii, bo na pewno przyciągną wielu klientów". – mówi Magdalena Kondeja z Balmain Asset Management.

Galardia będzie jednopoziomową galerią o powierzchni najmu zbliżającej się do 18 tys. m2. Prawie 1/3 całego obiektu zajmie hipermarket Tesco. Inne sklepy i salony zlokalizowane będą w pasażu handlowym o łącznej powierzchni 11 tys. m2. Wśród 36 sklepów odzieżowych, obuwniczych i kosmetycznych znalazły się m.in. butiki Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp i House. W centrum handlowym nie zabraknie też oferty rozrywkowej - jednym z najemców jest multiplex Helios, który zajmie powierzchnię ponad 1,3 tys. m2.

Budowa centrum dobiega powoli końca, obecnie trwają prace związane z montażem ścian działowych i instalacji zewnętrznych. W ostatniej fazie przygotowań jest też droga dojazdowa do galerii i parking, który pomieści 475 aut. Pierwsi klienci odwiedzą Galardię już jesienią tego roku. (mt)