2014-07-14

Brama Mazur otwarta na biznes

Pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Ełku szuka ostatnich najemców.

Brama Mazur otwarta na biznes fot. MMG

Dwupoziomowa galeria będzie miała ponad 16 tys. m2 powierzchni najmu. Znajdzie się w niej miejsce dla 70 sklepów, kawiarni i restauracji. Brama Mazur to pierwsza nowoczesna galeria handlowa w Ełku. Kompleks składa się z centrum handlowego oraz sąsiadującego z nim budynku, w którym mieści się czterosalowe kino Planet Cinema oraz restauracje. W obrębie centrum znajdują się  również tereny rekreacyjne obejmujące park z fontannami.  Pierwsi klienci zrobią zakupy w Bramie Mazur już 13 sierpnia tego roku. Obiekt jest już skomercjalizowany w 94 proc.

Wśród najemców znajdują się znane firmy odzieżowe i obuwnicze m.in.: H&M, Cropp, House, Carry, Mohito, Reserved, Top Secret, CCC, Wojas oraz Deichmann. W ofercie centrum handlowego znajdzie się również: RTV Euro AGD, Jysk  oraz spożywczy MarcPol. Klienci będą mogli również zrobić zakupy w drogeriach Hebe oraz Ziaja. O podniebienia zadba m.in. pizzeria 105-Stopiątka.

Zależy nam, aby w ofercie Bramy Mazur znalazły się sklepy, które będą odpowiedzią na potrzeby wszystkich klientów naszej galerii. Dlatego chcemy aby obok znanych i lubianych marek ogólnopolskich czy międzynarodowych pojawili się również lokalni przedsiębiorcy, którzy mogliby zaoferować naszym klientom np. elegancką odzież dla pań z przedziału wiekowego 35+, obuwie, czy modę męską. Wśród najemców chętnie zobaczymy również sklep z galanterią skórzaną i walizkami – wymienia branże poszukiwanych najemców Paulina Szymczukiewicz z  Master Management Group.

W Bramie Mazur chcą się pojawić również znane marki franczyzowe: gastronomiczne Sphinx, Olimp, Companeros, oraz odzieżowe Funk’n’Soul i Quiosque. Marki te ciągle poszukują franczyzobiorców zainteresowanych rozwojem własnego biznesu w najnowocześniejszym centrum handlowym w Ełku.

Oprócz części handlowej i rozrywkowo- gastronomicznej w Bramie Mazur dostępna jest również powierzchnia biurowa, która znajduje się w zrewitalizowanym budynku przedwojennych koszar.

To idealne miejsce  żeby otworzyć klub fitness lub centrum medyczne. Chętnie rozpoczniemy także współpracy z najemcami, którzy chcieliby w nim prowadzić biura – zapowiada  Paulina Szymczukiewicz.

Właścicielem Bramy Mazur jest Master Management Group, firma z wieloletnim doświadczeniem rynkowym w budowie i zarządzaniu galeriami handlowymi. Spółka z sukcesem zarządza obiektami o łącznej powierzchni ponad 120 tys. m2, wśród nich znajdują się m.in. Galeria Orkana w Lublinie, Galeria Niwa w Oświęcimiu, Magnolia Park we Wrocławiu, Galeria Sandomierz. Master Management Group jest także deweloperem kompleksu biurowo-handlowo-usługowego w Łodzi- Piotrkowska 155.

Zainteresowanych wynajmem powierzchni w C.H. Brama Mazur prosimy o kontakt z działem leasingu firmy MMG:

leasing@mmgm.pl,

(+48) 22 584 59 41.