2014-06-16

Nowości na Śląsku

Odzieżowy dyskont i placówka banku to nowi najemcy w Gemini Park Bielsko-Biała

Nowości na Śląsku fot. Gemini Park Bielsko-Biała

Największe centrum handlowe w Bielsku-Białej cały czas poszerza swoją ofertę. Na początku czerwca przywitało dwie nowe marki – swój punkt otworzył tam supermarket dyskontowy Pepco oraz Bank Millenium. Pepco zajmie powierzchnię 360 m2, a placówka banku – 110 m2.


Zanim zdecydowaliśmy się otworzyć punkt w Gemini Park, przyjrzeliśmy się także innym obiektom w mieście. Gemini Park wydało nam się najbardziej atrakcyjne, spodobała nam się jego oferta i dobrze dobrany zestaw najemców - mówi Marcin Stanko, Dyrektor Operacyjny, Pepco. 

Istniejące od 2009 roku centrum handlowe znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy ulicami Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego. Oprócz lokalnych mieszkańców, do Gemini Park przyjeżdżają na zakupy także klienci z sąsiednich krajów – w odległości 31 km od Bielska-Białej znajduje się granica z Czechami, a 35 km – ze Słowacją.

W kwietniu zakończyła się gruntowna przebudowa, w wyniku której Gemini Park liczy teraz ponad 40 tys. m2. W ofercie centrum znajduje się ok. 80 butików odzieżowych, m.in. H&M, Vero Moda, House, Bershka i Cropp, drogerie Natura, Rossmann i Douglas, sklepy obuwnicze i sportowe oraz lokale gastronomiczne i rozrywkowe (m.in. multiplex Cinema City i sala zabaw dla dzieci Rajska Wyspa). Zakupy spożywcze można zrobić w hipermarkecie Real, a domowe i elektroniczne – w RTV Euro AGD. Na gości czeka parking z 1000 miejscami.

Za komercjalizację Gemini Park odpowiada GREM (Gemini Real Estate Management) we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest też. zarządcą Centrum.(mt)