2014-06-09

Galeria Warmińska prawie wynajęta

Wśród nowych najemców znalazł się McDonald's i restauracja Sushi.

Galeria Warmińska prawie wynajęta Galeria Warmińska

Na początku czerwca  zakończyła się komercjalizacja części restauracyjnej Galerii Warmińskiej. Swoją obecność w centrum handlowym  potwierdziły m.in. Thai Wok, North Fish, Cucina Italiana i Grill Station, najnowsi najemcy to McDonald's i restauracja Sushi. Olsztyńska galeria przywita pierwszych klientów na początku września. Na powierzchni blisko 41,5 tys. m2 znajdzie się wiele butików odzieżowych, m.in. H&M, Reserved, New Yorker, Promod i marki grupy Inditex (Zara, Zara Home, Stradivarius, Bershka, Oysho, Masimo Dutti, Pull and Bear), a także sklepy sportowe (m.in. Adidas, Nike, HiMountain, Martes Sport) i obuwnicze. Warmińska przygotowała też propozycję dla najmłodszych – ubranka i produkty dziecięce kupimy m.in. w sklepach Smyk, Bartek i Świat Zabawek.

Do Galerii Warmińskiej zawitają też najpopularniejsze sieci jubilerskie, takie jak Apart, Kruk, Bijou Brigitte czy Swiss. Ostatnio zwiększyła się także oferta sklepów z kosmetykami. Do grona najemców z branży pielęgnacyjnej (reprezentowanej dotychczas przez drogerie Rossmann, Douglas, Sephora i sklep Ziaja) dołączył salon z naturalnymi produktami pielęgnacyjnymi Organique. Salon tej ostatniej firmy będzie miał 25m2 powierzchni. Wnętrze zostanie urządzone zostanie zgodnie z najnowszą koncepcją wizerunkową marki.

Produkty będą wystawione na specjalnych stanowiskach, zwiększy się też ilość prezentowanego asortymentu - mówi Mariusz Kowalczyk, leasing director w spółce Libra Project, która jest odpowiedzialna za komercjalizację Galerii Warmińskiej.

W olsztyńskim centrum handlowym znajdzie się także 9-salowe Multikino i klub fitness. Na zmotoryzowanych czekać będzie natomiast dwupiętrowy parking na dachu galerii.(mt)