2014-05-02

Strzał w 10

Do końca tego roku ma powstać 10 nowych sklepów z kosmetykami Organique.

Strzał w 10 fot. Organique

Naturalne kosmetyki Organique można kupić w 40 sklepach na terenie naszego kraju. W ubiegłym roku sieć powiększyła się o 12 nowych sklepów, a do grudnia tego roku pod logo Organique ma zostać otwartych 10 kolejnych placówek.

Planujemy zarówno otwarcia salonów w prestiżowych galeriach handlowych największych polskich miast, jak i w mniejszych miejscowościach liczących od 30 do 100 tys. mieszkańców. Dla właścicieli sklepów w tych miejscowościach przygotowaliśmy ekonomiczny wariant wyposażenia sklepów - mówi Magdalena Wieczorek, menedżer sieci franczyzowej.

Sklepy Organique powstają najczęściej w galeriach handlowych oraz przy ruchliwych ulicach miast. Optymalna powierzchnia lokalu to 15-40 m2. Sklep powinien mieścić się na parterze, musi też posiadać dużą witrynę oraz możliwość podłączenia wody na sali sprzedaży.

Dysponujemy bazą lokali, które możemy przekazać naszym franczyzobiorcom, ale przyszły partner może też zgłosić się do nas z własnym lokalem oraz liczyć na pomoc w negocjacjach warunków najmu upatrzonej wcześniej lokalizacji – wyjaśnia Magdalena Wieczorek. - Po naszej stronie leży projekt aranżacji pomieszczenia oraz projekt mebli. Remont lokalu i dostosowanie go do wymogów sieci leży już po stronie franczyzobiorcy i trwa przeważnie ok. miesiąca. (mak)