2014-04-24

Piotr i Paweł liczy sklepy

Poznański właściciel sieci supermarketów nie próżnuje. W kwietniu uruchomiono kolejne dwa sklepy pod marką Piotr i Paweł.

Piotr i Paweł liczy sklepy Fot. Piotr i Paweł

Piotr i Paweł rozpoczął 2014 roku z liczbą 100 sklepów na swoim koncie. To zasługa uruchomienia 12 nowych punktów w 2013 roku.W chwili obecnej poznańska sieć liczy 104 punkty. Otwarte w kwietniu sklepy powstały w Warszawie i Rudzie Śląskiej.

Tegoroczny plan zakłada przyłączenie do sieci kolejnych supermarketów. Ma się to udać dzięki przyciągnięciu do sieci przedsiębiorców, którzy już prowadzą biznes w branży. Nowych franczyzobiorców czeka wówczas tylko rebranding ich placówki.

- Chcielibyśmy, żeby w 2014 sieć powiększyła się o 20-30 nowy sklepów. Plany są ambitne, ale mamy nadzieję, że uda nam się je zrealizować, zwłaszcza, że już prowadzimy zaawansowane rozmowy z potencjalnymi partnerami - mówi Magdalena Domagała, dyrektor ds. franczyzy Piotr i Paweł.

Partnerem Piotra i Pawła można zostać już nie tylko zarządzając przygotowaną przez sieć placówką, lecz również posiadając funkcjonujący sklep. To właśnie ten wariant jest obecnie mocno rozwijany przez polską sieć. Aby rozpocząć współpracę z Piotrem i Pawłem jako franczyzobiorca, poszukiwani kandydaci powinni mieć doświadczenia w handlu oraz sklep o powierzchni minimum 500 m2. (awh, mak)